TWiki 4.2.0 - en to uk translation catalogue (650 entries)

note: ($days)
en: %*(%1,day)
uk: %*(%1, дн.)

note: ($hours)
en: %*(%1,hour)
uk: %*(%1, год.)

note: ($mins)
en: %*(%1,minute)
uk: %*(%1, хв.)

note: ($secs)
en: %*(%1,second)
uk: %*(%1, сек.)

en: %1 - Registration for %2 (%3)
uk: %1 - Реєстрація для %2 (%3)

en: %1 - complete TWiki documentation, Quick Start to Reference
uk: %1 - повна документація по TWiki, швидкий перехід до довідкової інформації

en: %1 - just for me
uk: %1 - тільки для мене

en: %1 - starting points on TWiki
uk: %1 - перше знайомство з TWiki

en: %1 - try out TWiki on your own
uk: %1 - спробуйте TWiki самостійно

en: %1 - view a short introductory presentation on TWiki for beginners
uk: %1 - подивитися коротку ввідну презентацію TWiki для початківців

en: %1 Recent Changes in %2 Web
uk: %1 недавні зміни в розділі %2

en: %1 Web
uk: Розділ %1

en: %1 Web Home
uk: %1 Головна сторінка розділу

en: %1 for changing your email address
uk: %1 щоб змінити адреси електронної пошти

en: %1 for changing your password
uk: %1 для зміни Вашого пароля

en: %1 has a list of other TWiki users
uk: %1 містить список інших користувачів TWiki

en: %1 has been editing the topic for %2 and the lease is still active for another %3.
uk: %1 редагував сторінку теми для %2 і блокування все ще активне для іншого %3

en: %1 has been registered with e-mail %2
uk: %1 зареєстрований з адресою електронної пошти %2

en: %1 home
uk: дім %1

en: %1 is a list of TWiki user documentation
uk: %1 - список користувацької документації по TWiki

en: %1 is an invalid name for a new web
uk: %1 - неправильне ім'я для нового розділу

en: %1 is currently logged in
uk: %1 зараз на сайті

en: %1 is currently set to %2
uk: %1 вже встановлено на %2

en: %1 is editing %2.
uk: %1 редагує %2.

en: %1 is in at least one group and cannot be removed
uk: %1 входить як мінімум до однієї групи і не може бути вилучений

en: %1 is the default topic for deleted attachments.
uk: %1 - сторінка за умовчанням для вилучених файлів

en: %1 lists all TWiki user tools
uk: %1 список користувацького інструментарію TWiki

en: %1 may still be editing %2.
uk: %1 можливо все ще редагує %2.

note: ("<nop>$toWeb.<nop>$toTopic",                                             "<nop>$fromWeb.<nop>$fromTopic",                                             $date,                                             $by)
en: %1 moved from %2 on %3 by %4
uk: %1 переміщена з %2 до %3 користувачем %4

en: %1 to create another web
uk: %1 щоб створити інший розділ

en: %1 to customize the web specific preferences
uk: %1 щоб налаштувати параметри для розділу

en: %1 to start working on the new web
uk: %1 щоб почати працювати в новому розділі

en: %1 topic does not exist
uk: тема %1 не існує

en: &Cancel
uk: Відмінити

en: &Edit text
uk: Редагувати текст

en: &History
uk: Історія

en: '%1' is not a valid %2
uk: '%1' неправильний %2

en: (%1 vs. %2)
uk: (%1 порівняно з %2)

en: (=all= to show all topics)
uk: (введіть =all= для виводу без обмежень)

en: (Use a topic name in TWiki.WikiNotation)
uk: (Використовуйте ім'я теми у TWiki.WikiNotation)

en: (__Suggestion:__ How about uploading your picture to your topic?)
uk: (__Підказка:__ Може варто б розмістити свою фотографію на особистій сторінці?)

en: (access denied)
uk: (доступ заборонений)

en: (attach)
uk: (прикріпити)

en: (backlinks in %1 Web)
uk: (зворотні посилання у розділі %1)

en: (backlinks in all Webs)
uk: (зворотні посилання у всіх розділах)

en: (change form)
uk: (змінити форму)

en: (change language)
uk: (змінити мову)

en: (changes)
uk: (зміни)

en: (delete attachment)
uk: (вилучити файл)

en: (delete)
uk: (вилучити)

en: (edit form)
uk: (редагувати форму)

en: (edit text)
uk: (редагувати текст)

en: (edit)
uk: (редагувати)

en: (how you log in) LoginName:
uk: (вводиться на вході) Ім'яКористувача:

en: (identifies you to others) WikiName:
uk: (як Вас бачать інші користувачі) ВікіІм'я:

en: (more)
uk: (больше)

en: (move attachment)
uk: (перемістити файл)

en: (no parent, orphaned topic)
uk: (немає батька, тема-сирота)

en: (none)
uk: (порожньо/нічого)

en: (oops)
uk: (ой)

en: (optional)
uk: (не обов'язково)

en: (otherwise search %1 Web only)
uk: (інакше тільки у розділі %1)

en: (recommended)
uk: (рекомендується)

en: (rename)
uk: (перейменувати)

en: (revision %1)
uk: (редакція)

en: (save error)
uk: (помилка збереження)

en: (search result)
uk: (результати пошуку)

en: (search results)
uk: (результати пошуку)

en: (semicolon =;= for and)
uk: (використовуйте крапку з комою =;= для логічного *"ТА"*)

en: (set preferences)
uk: (встановити параметри)

en: (single character first name)
uk: (одна буква з імені)

en: (single character last name)
uk: (одна буква з прізвища)

en: (skipped)
uk: (пропущено)

en: *Change comment:* If you use _Change Properties_ to change a comment, the comment shown in the topic will change, but the comment shown against the attachment history will be the comment when the file was uploaded.
uk: *Змінити коментар:* Якщо Ви використовуєте _Змінити Властивості_ щоб змінити коментар, то коментар, показаний на сторінці, зміниться, проте коментар, що показується в історії прикріплених файлів, буде коментарем що відноситься до моменту завантаження файлу.

en: *Formatting help:*
uk: *Допомога по форматуванню:*

en: *Important:* the information provided in this form will be stored in a database on the TWiki server. This database is accessible to anyone who can access the server through the web (though passwords will be encrypted, and e-mail addresses will be obfusticated to help prevent spamming). Your country, or the country where the server is hosted, may have Data Protection laws governing the maintenance of such databases. If you are in doubt, you should contact %1 for details of the Data Protection Policy of this TWiki server before registering.
uk: *Важливо:* інформація, вказана в цій формі буде збережена у базі даних, розміщеною на сервері. Ця база даних доступна всім, у кого є доступ на сервер через інтернет (паролі будуть зашифровані, і адреса електронної пошти буде трохи змінена для захисту від спаму). У Вашій країні або країні, де розташований сервер, можуть діяти закони про захист інформації, що регламентують роботу подібних баз даних. Якщо у Вас виникають сумніви, то перш ніж реєструватися, Вам слід зв'язатися з %1 для консультацій по питаннях політики конфіденційності і захисту даних на цьому сервері.

en: *Local file:* If you select a different file in _Local file:_, it is this that will be updated or added.
uk: *Локальний файл:* Якщо Ви виберете інший файл у полі _Локальний файл:_, то файл буде оновлений або доданий.

en: *bold* put word/phrase in asterisks: =<nop>*your phrase*=
uk: *жирно* виділити слово/фразу зірочками: =<nop>*Ваша фраза*=

en: *bullet list* 3 spaces, asterisk, 1 space: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp;your text=
uk: *ненумерований список* 3 пропуски, зірочка, 1 пропуск: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp;Ваш текст=

en: *headings* 3 dashes, 1 to 6 pluses, 1 space: =---++&&nbsp;Your Heading=
uk: *заголовки* 3 тире, від 1 до 6 плюсів, 1 пропуск: =---++&&nbsp;Ваш заголовок=

en: *italic* put word/phrase in underscores: =_<nop>your words_=
uk: *курсив* виділити слово/фразу знаками підкреслення: =_<nop>Ваша фраза_=

en: *monospaced* put word/phrase in equal signs: =<nop>=your words==
uk: *моноширинний* виділити слово/фразу знаками рівності: =<nop>=Ваша фраза==

en: *paragraphs* separate with blank line
uk: *абзаци* необхідно розділяти порожнім рядком

en: <a href='%1' rel='nofollow'>Edit settings</a> for this topic
uk: <a href='%1' rel='nofollow'>Редагувати налаштування</a> цієї теми

en: <a href='%1'>RSS feed</a>, recent changes with <a href='%2'>50</a>, <a href='%3' rel='nofollow'>100</a>, <a href='%4' rel='nofollow'>200</a>, <a href='%5' rel='nofollow'>500</a>, <a href='%6' rel='nofollow'>1000</a> topics, <a href='%7' rel='nofollow'>all changes</a>
uk: <a href='%1'>RSS потік</a>, недавні зміни <a href='%2'>50</a>, <a href='%3' rel='nofollow'>100</a>, <a href='%4' rel='nofollow'>200</a>, <a href='%5' rel='nofollow'>500</a>, <a href='%6' rel='nofollow'>1000</a> теми, <a href='%7' rel='nofollow'>всі зміни</a>

en: <em>in %1 web</em> only
uk: тільки <em>у розділі %1 </em>

en: <em>in all public webs</em>
uk: <em>у всіх загальнодоступних розділах</em>

en: A %1 is divided into webs; each one represents one subject, one area of collaboration. You are trying to %2 in a web that does not exist.
uk: %1 поділений на розділи; кожен розділ представляє одну тематику або одну область взаємодії. Ви намагаєтеся %2 у неіснуючому розділі.

en: A =.txt= extension is appended to some filenames for security reasons
uk: Розширення =.txt= додано до деяких імен файлів з міркувань безпеки

en: A color starts with a # sign, followed by 6 hexadecimal numbers, e.g. =#FFFF00=.
uk: Визначення кольору починається з символу #, за яким слідують 6 шістнадцяткових цифр, наприклад, =#FFFF00=.

note: ($data->{Email})
en: A confirmation e-mail has been sent to %1
uk: Лист підтвердження відправлений по електронній пошті: %1

en: A link to a topic located in another web is written like %1. Make sure that the name of the web is not spelt wrongly on the previous page; fix the link if necessary.
uk: Посилання на тему, розташовану в сусідньому розділі, пишеться як %1. Перевірте правильність написання імені розділу на попередній сторінці; при необхідності поправте посилання.

en: A more extensive changes list is available via [[%1][Recent Changes]].
uk: Більш розширений список змін доступний за посиланням [[%1][Недавні зміни]]

en: A new system-generated password for your login name %1 (!WikiName %2) has been sent to your registered e-mail address. If your e-mail address is no longer valid, please contact %3
uk: Новий пароль автоматично згенерований для Вашого ІменіКористувача %1 (!ВікіІм'я %2) висланий на введений Вами при реєстрації адреса електронної пошти. Якщо ця адреса більше не дійсна, то зверніться, будь ласка, до %3

en: Access Denied
uk: Доступ заборонений

en: Access check on %1 failed
uk: Перевірка доступу для %1 закінчилася невдало

en: Access keys
uk: Швидкі клавіші

en: Action
uk: Дія

en: Action %1: %2.
uk: Дія %1: %2.

en: Add form
uk: Додати форму

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Add your name to the list of users in the %1 topic in the %2 web.
uk: Додасть Ваше ім'я до списку користувачів теми %1 розділу %2.

en: Adding a %1 variable in WebPreferences
uk: Додавання змінної %1 у [[WebPreferences][Параметри розділу]]

en: Admin Maintenance
uk: Адміністрування

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: After submitting this form your e-mail will be changed, and you will be returned to this form.
uk: Після відправки цієї форми адреса Вашої електронної пошти буде змінена, а потім Ви будете повернені до цієї ж форми.

en: After submitting this form your password will be changed.
uk: Після відправки цієї форми Ваш пароль буде змінений.

en: After submitting this form, you will receive an e-mail with your new, *system-generated* password, and a link to a page where you can change it.
uk: Після відправки цієї форми Ви отримаєте електронний лист з Вашим новим *згенерованим системою* паролем, і посилання на сторінку, де Ви можете змінити його.

en: All public webs
uk: У всіх загальнодоступних розділах

en: Allow non <nop>WikiWord for the new topic name
uk: Дозволити не <nop>ВікіСлово для назви нової теми

en: Alternatively hit back to go back to TWiki.TWikiRegistration and choose a different username.
uk: Ви також можете повернутися до TWiki.TWikiRegistration і вибрати інше ім'я користувача

en: An e-mail could not be delivered. Please notify your %1 administrator, %2
uk: Повідомлення електронної пошти не може бути доставлене. Будь ласка, повідомте про це Вашого %1 адміністратора %2

en: An error page will be shown if either of the topics are locked by another user.
uk: Буде виведено повідомлення про помилку якщо хоч би одна із сторінок заблокована іншим користувачем

en: And populated with topics from the base web
uk: І показані разом з темами з основного розділу

en: Attach
uk: Прикріпити файл

en: Attach file to %1
uk: Прикріпити файл %1

en: Attach image or document on %1
uk: Прикріпити зображення або документ %1

en: Attach new file
uk: Прикріпити новий файл

en: Attachment
uk: Прикріплений файл

en: Attachment '%1' does not exist
uk: Файл '%1' не існує

en: Attachment already exists in new topic
uk: Файл вже на сторінці нової теми.

en: Attachment delete failed
uk: Файл не вилучено

en: Attachment does not exist
uk: Файл не існує

en: Attachment move failed
uk: Не вдалося перемістити файл

en: Attachments
uk: Прикріплені файли

en: Attachments help
uk: Довідка щодо прикріплених файлів

en: Attachments of %1
uk: Прикріплені файли для %1

en: Attachments will not be shown in topic view page.
uk: (Прикріплені файли не будуть показані на сторінці теми).

en: Attention
uk: Увага

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Automated notification of topic changes
uk: Автоматичне повідомлення про зміни на сторінці теми

en: Available Information
uk: Доступна інформація

en: Back to topic
uk: Повернутися до теми

en: Backlinks
uk: Зворотні посилання

en: Backlinks to %1 in %2 Web
uk: Зворотні посилання на %1 у розділі %2

en: Backlinks to %1 in all Webs
uk: Зворотні посилання на %1 у всіх розділах

en: Bad password
uk: Поганий пароль

en: Base web %1 is missing or does not exist
uk: Базовий розділ %1 відсутній або не існує

en: Both body and title
uk: У тексті сторінки і в заголовку

en: By default, viewing the Trash web is restricted to %1. If you would like to allow all users to view the Trash web, remove the =ALLOWWEBVIEW= restriction in WebPreferences.
uk: За умовчанням, проглядання розділу Сміття дозволене лише %1. Якщо Ви бажаєте дозволити всім користувачам проглядання цього розділу, видаліть обмеження  =ALLOWWEBVIEW= зі [[WebPreferences][Параметрів розділу]].

en: Can't find user %1
uk: Не вдалося знайти користувача %1

en: Can't get an e-mail address for %1 (required for password reset)
uk: Не можу отримати адресу електронної пошти %1 (потрібно для скидання пароля)

en: Cancel
uk: Відміна

en: Cancel editing and discard changes
uk: Відмінити редагування і відмовитися від змін

en: Cannot create %1 because it already exists.
uk: Неможливо створити %1 оскільки він вже існує.

en: Cannot create web %1 because it already exists
uk: Неможливо створити розділ %1 оскільки він вже існує

en: Cannot rename %1 to %2 because it already exists.
uk: Неможливо перейменувати %1 у %2 оскільки %2 вже існує.

en: Case sensitive
uk: З урахуванням регістра

en: Categories
uk: Категорії

en: Change Password
uk: Змінити  пароль

en: Change comment and properties only
uk: Змінити тільки коментар і властивості

en: Change from:
uk: Змінити з:

en: Change language
uk: Змінити мову

en: Change links in topics that refer to !%1 in any Web:
uk: Змінити посилання на сторінках тем, які посилаються на !%1 у всіх розділах:

en: Change links in topics that refer to !%1 in the %2 Web:
uk: Змінити посилання на сторінках тем, які посилаються на !%1 у розділі %2:

en: Change links in topics that refer to %1 in any Web:
uk: Змінити посилання на сторінках тем, які посилаються на %1 у всіх розділах:

en: Change links in topics that refer to %1 in the %2 Web:
uk: Змінити посилання на сторінках тем, які посилаються на %1 у розділі %2:

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change topic
uk: Змінити тему

en: Changed
uk: Змінено

en: Changed by
uk: Змінений(і)

en: Changed:
uk: Змінений(і):

en: Changes
uk: Зміни

note: ($r2, $r1)
en: Changes from r%1 to r%2
uk: Зміни з r%1 по r%2

en: Checked topics will be updated to point to the new topic location.
uk: Текст відмічених тем буде оновлений так, щоб вказувати на нове розташування теми.

en: Checked topics will be updated to point to the new web name.
uk: Текст відмічених тем буде оновлений так, щоб вказувати на нове ім'я розділу.

en: Child topics in %1 web
uk: Дочірні теми в розділі %1

en: Choose a new form for %1
uk: Виберіть нову форму для %1

en: Clear all
uk: Очистити усе

en: Click to move topic back to previous location, with option to change references.
uk: Натисніть тут, щоб перемістити тему на колишнє місце з можливістю зміни посилань.

en: Close
uk: Закрити

en: Color %1 has an invalid format
uk: Колір %1 має неправильний формат

en: Comment
uk: Коментар

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Compare revisions
uk: Порівняти редакції

en: Confirm rename or move
uk: Підтвердити перейменування або переміщення

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Contact %1 if you have any questions.
uk: Зв'яжіться з %1 якщо у Вас є питання.

en: Continue and try to rename web?
uk: Продовжити і спробувати перейменувати розділ?

en: Copyright &&copy; by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
uk: Авторські права &&copy; закріплені за авторами проекту. Всі матеріали по цій платформі співпраці є їх власністю.

en: Could not create the new web %1
uk: Неможливо створити новий розділ %1

en: Could not find template
uk: Неможливо знайти шаблон

en: Could not save %1.
uk: Не вдалося зберегти %1.

en: Country:
uk: Країна:

en: Create '%1'
uk: Створити '%1'

en: Create <nop>TestTopic###
uk: Створити пробну тему

en: Create New Topic
uk: Створити нову тему

en: Create New Topic in %1 Web
uk: Створити нову тему в розділі %1

en: Create a link to the attached file
uk: Створити посилання на прикріплений файл.

en: Create a new auto-numbered test topic:
uk: Створити нову пробну тему, сторінку з автонумерацією:

en: Create a new document by name:
uk: Створити новий документ по імені:

en: Create by Name
uk: Створити за іменем

en: Create personal sidebar
uk: Створити особисту панель

en: Create the topic
uk: Створити тему

en: Create this topic
uk: Створити цю тему

en: Create your personal %1 topic using your WikiName as topic name, and add the data you submitted to the topic.
uk: Створить Вашу особисту сторінку %1 використовуючи [[WikiName][ВікіІм'я]] як її ім'я та додасть на неї, введені Вами при реєстрації, дані.

en: Creating a suitable Form Definition topic
uk: Створення відповідної сторінки Визначення Форми

en: Current location:
uk: Поточне розміщення:

en: Current parent:
uk: Поточний батько:

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Date
uk: Дата

en: Dear %1
uk: Любий(а) %1

en: Debug
uk: Відладка

en: Default template
uk: Шаблон за умовчанням

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete attachment
uk: Вилучити файл

en: Delete last row
uk: Вилучити останній рядок

en: Delete topic
uk: Вилучити тему

en: Delete topic...
uk: Вилучити тему...

en: Describe the file so other people know what it is.
uk: Опишіть файл так, щоб інші люди зрозуміли що це.

en: Did you spell the %1 correctly?
uk: Чи правильно Ви написали %1?

en: Did you want to [[%1][reset %2's password]]?
uk: Ви хочете [[%1][скинути пароль %2]]?

en: Difference:
uk: Відмінності:

en: Do not show attachment in table
uk: Не показувати список прикріплених файлів у вигляді таблиці

en: Do show:
uk: Показувати:

en: Do you wish to create the topic %1?
uk: Хочете створити тему %1?

en: Do you wish to navigate quickly to a similar topic?
uk: Хочете швидко перейти до схожих тем?

en: Don't show:
uk: Не показувати:

en: During deletion of attachment =%1= an error was found. Please notify your %2 administrator.
uk: Під час вилучення файлу =%1= відбулася помилка. Будь ласка, повідомте Вашого адміністратора %2.

en: During move of attachment %1 to %2 an error was found. Please notify your %3 administrator.
uk: Під час переміщення файлу %1 до %2 відбулася помилка. Будь ласка, повідомте Вашого адміністратора %3.

en: During rename of topic %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
uk: Під час перейменування теми %1 у %2 відбулася помилка (%3). Будь ласка, повідомте Вашого адміністратора %4.

en: During rename of web %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
uk: Під час перейменування розділу %1 у %2 відбулася помилка (%3). Будь ласка, повідомте Вашого адміністратора %4.

en: During save of %1 an error was found by the version control system. Please notify your %2 administrator.
uk: Під час збереження %1 система управління версіями виявила помилку. Будь ласка, повідомте про це Вашого адміністратора %2.

en: E-mail address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: E-mail changed successfully!
uk: Адреса електронної пошти успішно змінена!

en: Each preference has the syntax
uk: Кожен параметр має синтаксис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Anyway
uk: Все одно редагувати

en: Edit personal data
uk: Змінити особисті дані

en: Edit table
uk: Редагувати таблицю

en: Edit text
uk: Редагувати текст

en: Edit this table
uk: Редагувати цю таблицю

en: Edit this topic text
uk: Редагувати текст цієї сторінки

en: Edit topic preference settings
uk: Редагувати налаштування сторінки

en: Either the code is not valid, or you have already confirmed your registration using it.
uk: Або введений код невірний, або Ви вже підтвердили свою реєстрацію з його використанням.

en: Either you did not specify a file name, or the file you are trying to upload %1 has no content. You may not upload an empty file.
uk: Або Ви не вказали ім'я файлу, або прикріплюваний файл %1 порожній. Не слід завантажувати порожній файл.

en: Enlarge edit box
uk: Розширити область редагування

en: Error registering new user
uk: Помилка реєстрації нового користувача

en: Error registering user %1
uk: Помилка реєстрації користувача %1

en: Error saving topic
uk: Помилка збереження сторінки

en: Error: %1
uk: Помилка: %1

en: Error: File attachment at %1,%2 does not exist
uk: Помилка: файл в %1,%2 не існує

en: Error: Unsupported content type: %1 (Must be =text/html=, =text/plain= or =text/css=)
uk: Помилка: Не підтримуваний тип вмісту: %1 (Повинно бути =text/html=, =text/plain= або ж =text/css=)

en: Error: Unsupported protocol. (Must be 'http://domain/...')
uk: Помилка: Не підтримуваний протокол. (Мабуть 'http://domain/...')

en: Errors
uk: Помилки

en: Failed to include URL %1
uk: Не вдається приєднати URL %1

en: Fields marked %1 are required
uk: Помічені %1 поля обов'язкові для заповнення

en: File has been uploaded with different name
uk: Файл був завантажений з іншим ім'ям

en: Find topics that link to %1 ...
uk: Знайти теми, що посилаються на %1 ...

en: Finish creating an account for you, so that you can start editing pages using your WikiName.
uk: Завершить створення облікового запису, після чого Ви зможете редагувати сторінки, використовуючи своє [[WikiName][ВікіІм'я]].

en: First Name:
uk: Ім'я:

en: Force new revision
uk: Створити нову редакцію

en: Forgotten your password?
uk: Забули пароль?

en: Form Definition %1 missing
uk: Відсутнє визначення форми %1

en: Form definition missing
uk: Відсутнє визначення форми

en: Go back
uk: Повернутися

en: Go back in your browser and insert information for all mandatory fields.
uk: Поверніться <a href="javascript:history.go(-1)">назад</a> у Вашому браузері та заповніть усі обов'язкові поля.

en: Go back in your browser and save your changes locally.
uk: Поверніться <a href="javascript:history.go(-1)">на попередню сторінку</a>, використовуючи стандартну навігацію браузера і збережіть Ваші зміни локально.

en: Good examples:
uk: Хороші приклади:

en: Groups
uk: Групи

en: Hello %1
uk: Привіт %1

en: Hello %1!
uk: Привіт %1!

en: Help
uk: Допомога

en: Hide file
uk: Приховати файл

en: How about attaching your photo?
uk: Як щодо додати сюди Ваше фото?

en: How to activate your %1 registration
uk: Як активувати Вашу %1 реєстрацію

en: However, the filename has been changed from %1 to %2. Please make a note of it.
uk: Зверніть увагу, що ім'я файлу змінилося з %1 на %2.

en: I forgot my password
uk: Я забув свій пароль

en: Ideas, requests, problems regarding %1? <a href='%2'>Send feedback</a>
uk: Є ідеї, питання або проблеми, пов'язані з %1? <a href='%2'>Зв'яжіться з нами</a>

en: If this line isn't present see _upgrade_ section below
uk: Якщо такий рядок відсутній, шукайте нижче розділ _Оновлення_

en: If this topic is missing create it, otherwise check it for errors.
uk: Якщо ця тема відсутня - створіть її,  якщо існує - перевірте назви теми на наявність помилок.

en: If you already know the name of the topic, enter the name of the topic into the [[%1][Jump box]] at the top
uk: Якщо Ви вже знаєте назву теми, на яку хочете перейти, то введіть її у поле  [[%1][Перейти]] зверху сторінки

en: If you are developing a <nop>TWikiApplication, see %1 for a description of the correct parameters.
uk: Якщо Ви розробляєте <nop>TWikiApplication, то див. опис відповідних параметрів у %1.

en: If you came here by clicking on a question mark link
uk: Якщо Ви потрапили сюди клацнувши на знак питання

en: If you enter a different name, make sure the topic does  exist.
uk: Якщо Ви ввели інше ім'я, переконаєтеся, що сторінка існує.

en: If you got this e-mail by mistake: Somebody (%1) registered at the %2 site using your mail address %3. Contact %4 if this is in error.
uk: Якщо Ви не чекали на цей лист: хтось (%1) реєструвався на %2, використовуючи Вашу адресу електронної пошти: %3. Повідомите, будь ласка, %4 якщо це не Ви.

en: If you have any questions about registration, send an e-mail to %1.
uk: Якщо у Вас є питання по реєстрації, відправте повідомлення по електронній пошті: %1

en: If you have any questions, please contact %1.
uk: Якщо у Вас є які-небудь питання, будь ласка, пишіть %1.

en: If you haven't set a password yet or you want to reset it, go to: %1
uk: Якщо Ви не задали пароль або хочете його скинути, перейдіть за посиланням: %1

en: If you received a link to this topic in an e-mail or just want to look at the topic, [[%1][cancel save]] to go to %2.
uk: Якщо Ви отримали посилання на цю тему повідомленням по електронній пошті або просто хотіли на неї подивитися [[%1][відмініть збереження]] щоб перейти до %2.

en: If you want to create the topic
uk: Якщо Ви хочете створити тему

en: If you would like to create this web
uk: Якщо Ви хочете створити цей розділ

en: If your old e-mail addresses are all invalid (you can't receive mail there any more) and you have forgotten your password, please contact %1 for help.
uk: Якщо Ваша стара адреса електронної пошти невірна (або Ви не можете більше отримувати на нього пошту) і Ви забули свій пароль, будь ласка, зв'яжіться %1 для того, щоб отримати допомогу.

en: If your user topic is not protected from changes by other people, and you don't register an e-mail address using this form, then your user account could be hijacked by someone else.
uk: Якщо Ваша персональна сторінка не захищена від змін іншими людьми, і Ви не реєстрували адресу електронної пошти за допомогою цієї форми, то Ваш обліковий запис може бути зламаний будь-ким.

en: Images will be displayed, for other attachments a link will be created.
uk: (Зображення будуть відображені, для решти прикріплених файлів буде створено посилання).

en: In reversed order
uk: У зворотному порядку

en: In some cases, TWiki changes the name of the uploaded file to make it safe and accessible across all platforms:
uk: В деяких випадках TWiki змінює ім'я завантажуваного файлу, роблячи його безпечнішим та допустимим для всіх платформ:

en: Incorrect %1
uk: Невірне %1

en: Incorrect %1.WikiNames:
uk: Невірні %1.WikiNames:

en: Incorrect Password
uk: Невірний пароль

en: Incorrect parameters to the =%1= script
uk: Невірні параметри в скрипті =%1=

en: Index
uk: Індекс

en: Internal error when sending email to %1.
uk: Відбулася внутрішня помилка при спробі відправити повідомлення електронної пошти за адресою %1.

en: International (8-bit) characters are removed (replaced by US-ASCII equivalents for Latin-1)
uk: Символи міжнародного (8-ми бітового) кодування вилучені (заміщені US-ASACII еквівалентами кодування Latin-1)

en: Invalid Activation Code
uk: Невірний код активації

en: Invalid e-mail address
uk: Невірна адреса електронної пошти

en: It is probably OK to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save the topic while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
uk: Ймовірно Ви можете приступити до редагування прямо зараз - якщо тільки Ви не маєте наміру змінювати дані у формах, розміщених на сторінці теми. Навіть якщо %1 прямо_зараз_збереже цю сторінку у той час, як Ви її редагуєте, то внесені зміни будуть суміщені, і жодна інформація втрачена не буде. Врахуйте, що дані форми не можуть бути суміщені так просто, і якщо це необхідно, ми рекомендуємо Вам спочатку застосувати зміни %1.

en: It's usually best to choose a short name for the new web, as it is easier to link to them later on. Characters not allowed in web names, such as spaces will automatically be removed.
uk: Для новоого розділу краще всього вибрати просте коротке ім'я, оскільки потім буде простіше на нього посилатися. В іменах розділів неприпустимі символи, такі як, наприклад, пропуски, будуть автоматично вилучені з імені розділу.

en: Jump
uk: Перейти

en: Last Name:
uk: Прізвище:

en: Last editor
uk: Останньому хто редагував

en: Last modified time
uk: Часу останньої зміни

en: Limit results to:
uk: Обмежити виведення результатів:

note: ($left) ($right)
en: Line: %1
uk: Рядок: %1

note: ($left,$right)
en: Line: %1 to %2
uk: Рядок: з %1 по %2

en: Link
uk: Посилання

en: List all topics in the %1 web in alphabetical order
uk: Вивести всі теми розділу %1 в алфавітному порядку

en: List more similar topic in this web
uk: Показати подібні теми в цьому розділі

en: List topics that start with the letter:
uk: Показати теми, що починаються з букви:

en: Log In
uk: Увійти

en: Log Out
uk: Вийти

en: Login name %1
uk: Ім'я користувача %1

en: Logon
uk: Вхід

en: Mail to
uk: Написати лист

en: Make search:
uk: Провести пошук:

en: Missing Fields
uk: Відсутні поля

en: Missing action command
uk: Не визначена дія, пов'язана з командою

en: Modify search
uk: Змінити пошук

en: More Actions on Topic %1
uk: Другие действия над темой %1

en: More formatting help
uk: Додаткова інформація по розмітці тексту

en: More topic actions...
uk: Інші операції...

en: More...
uk: Більше...

en: Move
uk: Перемістити

en: Move attachment
uk: Перемістити файл

en: Move attachment to web:
uk: Перемістити файл до розділу:

en: Move file attachment
uk: Перемістити прикріплений файл

en: Move or delete attachment
uk: Перемісити чи вилучити прикріплені файли

en: Move to web:
uk: Перемістити до розділу:

en: Move topic to web:
uk: Перемістити тему до розділу:

en: Move/Rename
uk: Перемістити / перейменувати

en: My Links
uk: Мої посилання

en: NEW
uk: НОВА

en: Name of new web is missing
uk: Відсутнє ім'я нового розділу

en: New e-mails (space-separated list)
uk: Нові адреси електронної пошти (список розділений пропусками)

en: New or changed topics in %1, since %2:
uk: Нові або змінені теми у %1, після %2:

en: New parent web:
uk: Новий батьківський розділ:

en: New password
uk: Новий пароль

en: New topic name %1 is not a %2
uk: Нова назва теми %1 не %2

en: New web name:
uk: Нове ім'я розділу:

en: Newer revision:
uk: Молодша редакція:

en: No child topics
uk: Немає дочерніх тим

en: No permission to view %1
uk: Немає прав для перегляду %1

en: No users to reset passwords for.
uk: Нікому скидати паролі.

en: Not recommended when deleting a topic.
uk: Не рекомендовано при вилученні теми.

en: Note that any URLs that refer to the attachment will be broken after this move.
uk: Відмітьте, що будь-які посилання на прикріплений файл будуть зіпсовані після цього переміщення.

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: This topic does not exist
uk: Примітка: ця тема не існує

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Notifications
uk: Повідомлення

en: Number of topics:
uk: Кількість тем:

en: OK
uk: Гаразд

en: Older revision:
uk: Старша редакція:

en: Once registered you can login using your %1 and password.
uk: Як зареєструєтеся, то зможете заходити використовуючи Ваші %1 та пароль.

en: Only members of the %1 are allowed to perform this action.
uk: Тільки членам %1 дозволено виконати цю дію.

en: Opens page in new window
uk: Відкрити сторінку в новому вікні

en: Optionally change topic name:
uk: Зміните назву теми, якщо це необхідно:

en: Optionally enter a different topic name:
uk: Введіть іншу назву теми, якщо це необхідно:

en: Organisation URL:
uk: URL організації:

en: Organisation name:
uk: Назва організації:

en: Other Country
uk: Інша країна

en: Other search options:
uk: Інші параметри пошуку:

en: Otherwise, use this form to get a new one e-mailed to you.
uk: Інакше, скористайтеся цією формою, щоб отримати новий пароль по електронній пошті.

en: Password
uk: Пароль

en: Password changed successfully!
uk: Пароль успішно змінений!

en: Password could not be changed
uk: Пароль не може бути змінений

en: Password reset failed
uk: Не вдалося скинути пароль

en: Passwords do not match
uk: Паролі не співпадають

en: Personal Preferences
uk: Особисті параметри

en: Pick from a list
uk: Вибрати зі списку

en: Pick one of the %1.
uk: Взяти один з %1.

en: Placeholder for trashed attachments
uk: Місце для вилучених файлів

en: Please contact %1 if you have any questions.
uk: Якщо у Вас є питання, зв'яжіться з %1.

en: Please contact %1.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з %1.

en: Please go _back_ in your browser and try a new name.
uk: Будь ласка, поверніться <a href="javascript:history.go(-1)">на попередню сторінку</a>, використовуючи стандартні засоби навігації Вашого браузера, і спробуйте ввести інше ім'я.

en: Please go back in your browser and check again.
uk: Будь ласка, поверніться <a href="javascript:history.go(-1)">на попередню сторінку</a>, використовуючи стандартні засоби навігації Вашого браузера, і спробуйте ще раз.

en: Please go back in your browser and choose a topic name that is a %1.WikiWord or check the allow non-Wiki Word box
uk: Будь ласка, поверніться <a href="javascript:history.go(-1)">на попередню сторінку</a>, використовуючи стандартні засоби навігації Вашого браузера, і виберіть таку назву теми, яка була б %1.ВікіІм'я або переконаєтеся в тому, що Ви вирішили використовувати не-ВікіІмена

en: Please go back in your browser and try again.
uk: Поверніться, будь ласка <a href="javascript:history.go(-1)">назад</a> і спробуйте знову.

en: Please make sure you spelled the %1 correctly and try again. If you get stuck, please mail %2.
uk: Будь ласка, перевірте правильність написання %1 та спробуйте ще раз. Якщо Ви здивовані, будь ласка, відправте електронний лист за адресою %2.

en: Please visit %1 to change your password to something more memorable for you.
uk: Щоб змінити Ваш пароль на щось більш пам'ятне, будь ласка, перейдіть за посиланням %1.

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preferences for
uk: Параметри для

en: Properties
uk: Властивості

en: Quiet save
uk: Тихо зберегти

en: Read %1 to get a quick overview of this collaboration platform. To learn more, study the TWikiTutorial, which is accessible from the same link.
uk: Прочитайте %1 щоб отримати оглядове уявлення про цю платформу для організації спільної роботи. Щоб дізнатися більше, вивчіть TWikiTutorial, доступний за тим же посиланням.

en: Read new revision help text in new window
uk: Отримати довідкову інформацію по новій редакції у новому вікні

en: Read on
uk: Прочитайте

en: Recently changed topics
uk: Недавно змінені теми

en: Refresh
uk: Поновити

en: Register
uk: Реєструватися

en: Registered users can [[%1][change]] and [[%2][reset]] their passwords.
uk: Зареєстровані користувачі можуть [[%1][змінювати]] та [[%2][скидати]] свої паролі.

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Registration codes can only be used once.
uk: Реєстраційні коди можуть бути використані тільки один раз.

en: Regular expression search
uk: З використанням регулярних виразів

en: Related Topics
uk: Зв'язані теми

en: Related topics:
uk: Зв'язані теми:

en: Remember me
uk: Пам'ятати мене

en: Remember me on this computer
uk: Пам'ятати мене на цьому комп'ютері

en: Remember to update your user topic if you want your e-mail change to be reflected there as well.
uk: Пам'ятаєте, що Вам також слід поновити інформацію на своїй персональній сторінці, якщо Ви хочете, щоб іншим користувачам сталі доступні зведення про зміни адреси Вашої електронної пошти.

en: Remember your password?
uk: Нагадати Ваш пароль?

en: Remember, a %1 is case sensitive.
uk: Пам'ятаєте, що при написанні %1 слід розрізняти рядкові  та прописні букви.

en: Remove the user from the group(s) %1 first.
uk: Спочатку вилучте користувача з груп(и) %1.

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename failed
uk: Не вдалося перейменувати

en: Rename or move topic
uk: Перейменувати або перемістити тему

en: Rename, move or delete this web:
uk: Перейменувати, перемістити або вилучити цей розділ:

en: Rename/Move
uk: Перейменувати/перемістити

en: Rename/move topic...
uk: Перейменувати/перемістити тему...

en: Rename/move/delete web...
uk: Перейменувати/перемістити/вилучити розділ...

en: Replace form...
uk: Замінити форму....

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore topic
uk: Відновити тему

en: Results from %1 web
uk: Результати по розділу "%1".

en: Return to %1.
uk: Повернутися до %1.

en: Retype new password
uk: Введіть новий пароль повторно

en: Retype password:
uk: Введіть пароль повторно:

en: Rev %1 was saved by %2, while you were still editing.
uk: Поки Ви продовжуєте редагувати %2 була збережена редакція %1.

en: Review recent changes in:
uk: Огляд недавніх змін у:

en: Revision
uk: Редакція

en: Revisions
uk: Редакції

en: S = Save, C = Cancel
uk: S = зберегти, C = відміна

en: S = Save, Q = Quiet save, K = Save and Continue, D = Discard
uk: S = зберегти, Q = зберегти без повідомлень, K = застосувати зміни, D = відмовитися

en: S = Save, Q = Quiet save, K = Save and Continue, P = Preview, C = Cancel
uk: S = зберегти, Q = зберегти без повідомлень, K = застосувати зміни, P = передперегляд, C = відмінити

en: Save table
uk: Зберегти таблицю

en: Saved to:
uk: Збережено у:

en: Search
uk: Пошук

en: Search all webs for topics that link to here
uk: Знайти по всіх розділах теми, що посилаються сюди

en: Search similar topics in all public webs
uk: Шукати схожі теми у всіх відкритих розділах

en: Search string
uk: Рядок пошуку

en: Search the %1 Web for topics that link to here
uk: Шукати у розділі %1 теми, що посилаються на цю

en: Search where:
uk: Де шукати:

en: Searched:
uk: Знайдено:

en: Security Note:
uk: Примітка по безпеці:

en: See %1 for a list of existing users or register as new user in %2.
uk: Дивіться у %1 щодо списку існуючих користувачів або реєструйтеся як новий у %2.

en: See %1 for information about Form Definitions.
uk: Дивіться %1 для інформації про визначення форм

en: See also the faster %1
uk: Дивіться стисло %1

en: See also the verbose %1.
uk: Дивіться докладніше %1.

en: See also:
uk: Дивіться також:

en: Select
uk: Вибрати

en: Select a new local file to update attachment
uk: Виберіть новий файл на своєму комп'ютері, щоб поновити прикріплений файл

en: Select all
uk: Вибрати усе

en: Select, copy and paste your signature text to the bottom of your entry
uk: Виділіть, скопіюйте та вставте свій підпис знизу під Вашим записом

en: Send you a confirmation of your registration by e-mail.
uk: Відправити підтвердження Вашої реєстрації по електронній пошті.

en: Sequential
uk: Послідовно

en: Set all
uk: Встановити все

en: Set new topic parent
uk: Встановити нового батька для теми

en: Show help
uk: Показати підказку

en: Show tool-tip topic info on mouse-over of %1 links, on or off:
uk: Показувати підказки при наведенні миші на %1 посилання, вкл. або викл.:

en: Shrink edit box
uk: Стиснути вікно редагування

en: Side by side
uk: У дві колонки

en: Similar topics in this web (if any):
uk: Подібні теми в цьому розділі (якщо є):

en: Simple search
uk: Простий пошук

en: Size
uk: Розмір

en: Some add schedule information and vacation notice.
uk: Деякі додають зведення про свій розклад та повідомлення про відсутність у певний час.

en: Some characters such as =&#126;=, =$=, =@=, =%= are removed
uk: Деякі символи, такі як =&#126;=, =$=, =@=, =%= були вилучені

en: Some mail tools have an error that causes them to send the same request twice when you click on a link. It you did this, it is possible that you actually *have* registered successfully.
uk: Деякі клієнти електронної пошти обробляють клацання по посиланню помилково таким чином, що один і той же запит відправляється двічі. Можливо, що Ви *вже* реєструвалися.

en: Some people turn it into a personal portal with favorite links, what they work on, what help they'd like, etc.
uk: Деякі люди перетворять це в персональний портал вибраних посилань, з якими вони працюють, які їм зручні, і так далі.

en: Sort results by:
uk: Сортувати результати:

en: Spaces are replaced by underscores
uk: Пропуски замінені знаками підкреслення

en: Statistics
uk: Статистика

en: Submit
uk: Застосувати

en: Submitted content:
uk: Надані Вами відомості:

en: Subscribe / Unsubscribe in:
uk: Підписатися / відписатися від:

en: Summaries
uk: Виводи за наслідками пошуку

en: TIP: to search for all topics that contain ="SOAP"=, ="WSDL"=, a literal ="web service"=, but not ="shampoo"=, write:
uk: ПОРАДА: наприклад, щоб знайти всі сторінки, що містять слова ="SOAP"=, ="WSDL"=, а також словосполучення ="web service"=, без слова ="shampoo"=, введіть:

en: TWiki User Authentication
uk: Ідентифікація користувача TWiki

en: TWiki password reset for %1
uk: Пароль TWiki скинутий для %1

en: TWiki's user interface is available in several languages. If you want to change the language for this session, choose one of the following and hit "Change language". Otherwise, follow the "Cancel" link on the bottom of the page to return to the previous topic.
uk: Интерфейс TWiki доступний на декількох мовах. Якщо Ви хочете змінити мову поточної сесії, виберіть одну з нижченаведених та натисніть "Змінити мову". Інакше, слідуйте за посиланням "Відмінити", розташованою знизу поточної сторінки, щоб повернутися до попередньої теми.

en: Test Topics
uk: Пробні теми

en: Text body
uk: У тексті сторінки

en: Thank you for registering
uk: Спасибі за реєстрацію

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Please save this e-mail for future reference.
uk: Спасибі, що Ви реєструвалися на інформаційному ресурсі %1, платформі для сумісної творчості та роботи. Будь ласка, збережіть це повідомлення, в нім міститься інформація, яка може потрібно Вам в майбутньому.

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Your verification code is %2.
uk: Спасибі, що Ви реєструвалися на інформаційному ресурсі %1, платформі для спільної творчості та роботи. Ваш код підтвердження %2.

en: The %1 field must be your first and last name in %2, e.g. your capitalized first and last name with spaces removed.
uk: У полі %1 обов'язково вкажіть Ваше ім'я та прізвище в %2, тобто Ім'яПрізвище, з великої букви і без пропусків.

en: The %1 field must match the {LoginNameFilterIn} filter for this site
uk: Поле %1 повинно співпадати з {LoginNameFilterIn} фільтром для цього сайту.

en: The %1 topic already exists
uk: Тема %1 вже існує

en: The %1 web does not exist
uk: Розділ %1 не існує

en: The %1 web is the sandbox you can use for testing. Everybody is welcome to add or delete some stuff. It is recommended to walk through the %2 to get a jumpstart on the %3 tool. A good rule of thumb is to add at the end of the page and sign and date it with your %4.
uk: Розділ %1 це пісочниця, де Ви можете тренуватися. Тут кожен може додавати або вилучати що хоче. Рекомендуємо спершу прочитати %2, щоб отримати ввідну інформацію по інструментарію %3. Хорошим тоном вважається додавати замітку в кінець сторінки, а також ставити підпис у вигляді Вашого ВікіІмені (%4) та дати.

en: The %1 web of TWiki. TWiki is a Web-Based Collaboration Platform for the Enterprise.
uk: Це розділ %1 з TWiki. TWiki — це заснована на WWW платформа для забезпечення спільної роботи, створена професіоналами і для професіоналів.

en: The activation code %1 is invalid.
uk: %1 - невірний код активації.

en: The attachment and any history will be moved to the new topic.
uk: Прикріплені файли та вся історія будуть переміщені у нову тему.

en: The chances are good that %1 has simply navigated away from the edit page without saving.
uk: Найімовірніше що %1 просто покинув редагування сторінки без збереження.

en: The checkmarked topics will be updated (another form will appear which will _eventually_ allow you to rename any topics that were locked)
uk: Відмічені теми будуть оновлені (з'явиться інша форма, яка _у результаті_ дасть можливість перейменувати будь-яку раніше заблоковану тему)

en: The e-mail address for this account is not valid.
uk: У цього облікового запису невірна адреса електронної пошти.

en: The entry for user %1 was missing in the password system.
uk: У системі доступу відсутній запис, що відносяться до користувача %1.

en: The file has been uploaded and attached properly to the %1 topic.
uk: Файл був завантажений і правильно прикріплений до сторінки теми %1.

en: The following topics are locked for edit, and cannot be moved:
uk: Наступні теми закриті для редагування і не можуть бути переміщені:

en: The following topics refer to topics in this web, but are being edited:
uk: Наступні теми посилаються на теми в цьому розділі, але в даний час кимось редагуються:

en: The following topics refer to topics in this web, but you are denied access to them:
uk: Наступні теми посилаються на теми в цьому розділі, але у Вас немає до них доступу:

en: The form should be defined in the topic %1
uk: Форма повинна бути визначена на сторінці теми %1

en: The lease on this topic expired %1 ago.
uk: Блокування цієї сторіночки застаріло %1 тому

en: The new topic chosen must already exist.
uk: Вибирана нова тема повинна існувати.

en: The new web has been created
uk: Створений новий розділ

en: The password you entered in the *old password* field is incorrect.
uk: Введений пароль у полі *старий пароль* невірний.

en: The required field %1 was not filled in.
uk: Обов'язкове поле %1 не було заповнено.

en: The topic %1 you are trying to access does not exist, yet.
uk: Тема %1, до якої Ви намагаєтеся отримати доступ, ще не створена.

en: The topic is in an old format
uk: Тема в старому форматі

en: The two passwords you entered do not match.
uk: Два введених Вами паролі не співпадають.

en: There are problems with renaming this web:
uk: Виникли проблеми з перейменуванням розділу:

en: There has been a problem adding your user id to the Password system.
uk: Виникла проблема з додаванням Вашого ідентифікатора користувача у систему доступу.

en: There should be a line that includes %1, look for %2 (or %3)
uk: Тут повинен бути рядок, що включає %1, шукайте %2 (або %3)

en: This can be automatically upgraded by:
uk: Це може бути автоматично оновлено при допомозі:

en: This could be for several reasons:
uk: Це могло відбутися через наступні причини:

en: This form is used to change your registered e-mail addresses. Your registered e-mails are used by TWiki for sending you e-mails, include notifications of password changes. The addresses you register via this form are kept secret and will *not* be published anywhere on this site.
uk: Ця форма призначена для зміни вказаної Вами при реєстрації адреси електронної пошти. Вказана Вами при реєстрації адреса електронної пошти використовується TWiki для відправки Вам повідомлень, включаючи повідомлення про зміну пароля. Адреси електронної пошти, що реєструються Вами за допомогою даної форми зберігаються в секреті і *не* будуть опубліковані ніде на цьому сайті.

en: This is a subscription service to be automatically notified by e-mail when topics change in this %1 web. This is a convenient service, so you do not have to come back and check all the time if something has changed. To subscribe, please add a bullet with your %2 in alphabetical order to this list:
uk: Це сервіс підписки, який автоматично повідомить Вас по електронній пошті при зміні вмісту всіх тем у розділі %1. Цей сервіс зручний тим, що у Вас немає необхідності кожного разу перевіряти, чи з'явилися нові зміни. Щоб підписатися просто додайте своє ВікіІм'я %2 до цього списку (в алфавітному порядку):

en: This is an automated e-mail from %1.
uk: Це автоматичне повідомлення від %1.

en: This is an automated e-mail notification of user registration in %1.
uk: Це автоматичне повідомлення про реєстрацію користувача в %1.

en: This is the Trash. Here you can undelete topics; deleted attachments are in TrashAttachment.
uk: Це Звалище. Тут Ви можете відновити раніше вилучені теми; вилучені файли знаходяться в TrashAttachment.

en: This name has been chosen so it doesn't conflict with any other topics already in the %1 web.
uk: Це ім'я було вибране оскільки воно не конфліктує ні з однією з інших назв тем вже розміщених у розділі %1 .

en: This requires the form definition to be present.
uk: Необхідно, щоб було представлено визначення форми.

en: This site requires at least %1 character passwords
uk: Потрібно ввести пароль завдовжки не менше %1 символів

en: This topic has moved to %1.
uk: Ця тема переміщена до %1

en: This topic name is not recommended because it will not be linked automatically. See %1 for details
uk: Така назва теми не рекомендується, оскільки посилання не буде встановлено автоматично. Подробиці див. у %1

en: This topic:
uk: Ця тема:

en: Those changes have been merged with yours to create Rev %1. Text fields will have been merged, but other data such as form fields may have overwritten the other users changes. Please inspect the topic to make sure it is OK, especially if you made any changes to form fields.
uk: Інші зміни суміщені з Вашими і створена редакція %1. Текстові поля суміщені, але інші дані, такі, як поля форм, могли бути перезаписані змінами інших користувачів. Будь ласка, проглянете уважно сторінку, щоб переконатися, що все гаразд, особливо якщо Ви вносили будь-які зміни до полів форм.

en: To edit pages on this TWikiSite, you must have a registered user name and password.
uk: Щоб редагувати сторінки цього [[TWikiSite][сайту TWiki]], Ви повинні бути зареєстрованим користувачем.

en: To edit the topic anyway, click
uk: Якщо Ви наполягаєте на редагуванні сторінки, натисніть

en: To register as a new user, simply fill out this form:
uk: Для реєстрації нового користувача, просто заповніть наступну форму:

en: To see if %1 has finished editing yet, click
uk: Щоб побачити, чи закінчив вже %1 редагувати, клацніть

en: To topic:
uk: До теми:

en: To web:
uk: У розділ:

en: Topic Save Error
uk: Помилка збереження сторінки

en: Topic attachments
uk: Прикріплені файли

en: Topic can not be upgraded from old style category table
uk: Тема не може бути оновлена з таблиці категорій старого стилю

en: Topic name
uk: Назва теми

en: Topic name:
uk: Назва теми:

en: Topic parent:
uk: Батьківська тема:

en: Topic save error
uk: Помилка збереження сторінки

en: Topic title
uk: Заголовок теми

en: Topic was merged
uk: Зміни суміщені

en: Topic will be named:
uk: Тема буде названа:

en: Topics in %1 web:
uk: Теми у розділі %1:

en: Topics per web
uk: Тем у розділі

en: Topics which are currently being edited by other users in the %1 Web:
uk: Теми, які в даний час редагуються іншими користувачами у розділі %1:

en: Topics which refer to this web and are are currently being edited by other users:
uk: Теми, які посилаються на даний розділ, і в даний час редагуються іншими користувачами:

en: Topics which refer to this web that you do not have permission to change:
uk: Теми, що посилаються на цей розділ який Ви не можете змінювати:

en: Total matches
uk: Всього збігів

en: Try Again
uk: Спробувати ще раз

en: Uncomment preferences variables to activate them (remove the #-sign). Help and details on preferences variables are available in %1.
uk: Розкоментуйте змінні параметрів для їх активації (вилучіть символ - #). Допомога та детальіше щодо змінних параметрів див. тут %1.

en: Unrecognized action command %1
uk: Нерозпізнана команда %1

en: Update attachment %1 on %2
uk: Поновити файл %1 прикріплений до %2

en: Update links
uk: Оновити посилання

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: Upload up to %1 KB.
uk: Максимальний розмір %1 КБ.

en: Uploaded file %1 exceeds limit of %2 KB
uk: Завантажений файл %1 перевищив допустимі  %2 KB

en: Uploaded file is too big
uk: Завантажуваний файл задуже великий

en: Use %1 instead.
uk: Тоді скористайтеся [[%1][Змінити пароль]].

en: Use template:
uk: Використовувати шаблон:

en: User Account %1 Deleted
uk: Обліковий запис %1 вилучена

en: User Reference
uk: Керівництво користувача

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Users
uk: Користувачі

en: Users with automatically generated passwords should proceed immediately to [[%1][change password]] to change their password to something memorable.
uk: Користувачі з автоматично згенерованими паролями повинні негайно [[%1][змінити пароль]] на той що краще запам'ятовується.

en: Version
uk: Версія

en: Version history
uk: Історія версій

en: Version history of %1
uk: Історія версій %1

en: View difference
uk: Подивитися відмінності

en: View previous topic revision
uk: Проглянути попередню редакцію

en: View raw text without formatting
uk: Проглянути початковий текст, без форматування

en: View templates
uk: Проглянути шаблони

en: View topic
uk: Проглянути тему

en: View total topic history
uk: Проглянути повну історію змін сторінки

en: WARNING:
uk: УВАГА:

en: Warning: Can't INCLUDE %1 repeatedly, topic is already included. %2
uk: Увага: Неможливо ВКЛАСТИ %1 кілька разів, тема вже вкладена. %2

en: Warning: Can't find topic %1.%2
uk: Увага: Не можу знайти тему %1.%2

en: Warning: Could not send confirmation email
uk: Увага: Не вдалося послати підтвердження по електронній пошті

en: Warning: This site does not allow %<nop>INCLUDE% of URLs
uk: Увага: Цей сайт не дозволяє використовувати %<nop>INCLUDE% для URL адрес

en: Web Search
uk: Пошук у розділі

en: Webs
uk: Розділи

en: Welcome to the %1 web
uk: Ласкаво просимо у розділ %1

en: When %1 receives the form, it will mail an account activation code to the e-mail address you gave above. Enter that activation code in the following screen, or follow the link in the e-mail, to activate your account. Once your account is activated, %1 will:
uk: Коли Ви заповните цю форму %1 відправить код активації за вказаною Вами адресою електронної пошти. Введіть отриманий код на наступній сторінці або відкрийте посилання в отриманому повідомленні, щоб активувати Ваш обліковий запис. Як тільки Ваш обліковий запис буде активований, %1 буде:

en: Who
uk: Хто

en: Would you like to go to:
uk: Куди б Ви хотіли перейти:

en: You are already registered
uk: Ви вже зареєстровані

en: You are also listed in the %1 topic
uk: Ви також перераховані на сторінці %1

en: You are denied access to the following topics in the web:
uk: Ви не маєте доступу до наступних тем цього розділу:

en: You are encouraged to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
uk: Ви можете спокійно продовжити редагування - якщо тільки Ви не маєте наміру змінювати дані у формах, розміщених на сторінці. Навіть якщо %1 прямо_зараз_збереже цю сторінку, тоді як Ви редагуєте, внесені зміни будуть суміщені, і ніяка інформація втрачена не буде. Врахуйте, що дані форми не можуть бути суміщені так просто, і якщо це необхідно, ми рекомендуємо Вам  спочатку зафіксувати зміни %1.

en: You are here:
uk: Ви зараз тут:

en: You are recommended to choose short names, preferably less than 10 characters, starting with an upper-case alphabetic character and using only alphanumeric characters. If you want to create a template web (a web just used as a base to create new webs) choose a name that starts with an underscore and has only alphanumeric characters.
uk: Рекомендуємо Вам вибирати короткі імена, з числом символів менше 10, що починаються із заголовної букви і не містять інших символів, окрім букв і цифр. Якщо Ви маєте намір створити шаблон розділу (спеціальний розділ, який використовується тільки для створення на його основі нових розділів) вибирайте ім'я, що починається з символу підкреслення і не містить інших символів, окрім букв та цифр.

en: You are trying to %1 an attachment that does not exist.
uk: Ви намагаєтеся %1 неіснуючий файл.

en: You can [[%1][create a new web]] if you have permission. Contact %2 if you have any questions.
uk: Ви можете [[%1][створити новий розділ]] якщо у Вас є на це права. Зв'яжіться з %2 якщо є питання.

en: You can also use the names of the standard HTML colors (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, or aqua)
uk: Ви також можете використовувати назви стандартних для кольорів HTML (black, silver,  gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal или aqua)

en: You can change your password at via %1
uk: Ви можете змінити свій пароль при допомозі %1

en: You can give this web a different name.
uk: Ви можете дати цьому розділу інше ім'я.

en: You can set your favorite language permanently by setting the %1 variable in your user topic.
uk: Ви можете зафіксувати вибір мови, визначивши змінну %1 на Вашій персональній сторінці.

en: You cannot register twice, the name %1 is already registered.
uk: Ви не можете реєструватися двічі, ім'я %1 вже зареєстровано.

en: You have *not* been registered.
uk: Ви *не* були зареєстровані.

en: You may be able to get your TWiki administrator to change the settings if they are inappropriate for your environment.
uk: Ви можете спробувати попросити Вашого адміністратора TWiki змінити налаштування якщо вони не підходять Вашому оточенню.

en: You may need to close your browser to make this change take effect.
uk: Можливо, Вам доведеться закрити вікно Вашого браузера щоб ці зміни набули чинності.

en: You now need to verify your e-mail address. You can do so by entering %1 in the form presented to you when this e-mail was sent, or by visiting %2
uk: Тепер необхідно підтвердити адресу Вашої електронної пошти. Ви можете зробити це, ввівши %1 у форму, представлену Вам при відправці даного повідомлення, або перейшовши за посиланням %2

en: You really ought to register a valid e-mail address. If TWiki can't find a registered e-mail for you in the secret database, it will look in your user topic for a line like this:
uk: Вам дійсно необхідно зареєструвати правильну адресу електронної пошти. Якщо TWiki не зможе знайти зареєстровану Вами адресу електронної пошти в секретній базі даних, то шукатиме на Вашій персональній сторінці рядок подібну цьому:

en: You will probably have to ask your administrator, %1, to do this.
uk: Можливо Ви повинні попросити адміністратора %1, зробити це.

en: Your %1.LoginName
uk: Ваше [[%1.LoginName][Ім'яКористувача]]

en: Your activation code has been sent to %1.  Either click on the link in your e-mail or enter the code in the box below to activate your membership. (This code is of the form "YourName.xxxxxxxxxx")
uk: Ваш код підтвердження реєстрації висланий за адресою %1.  Відкрийте посилання в отриманому Вами листі або введіть код в текстове поле нижче щоб підтвердити Вашу реєстрацію. (Цей код має вигляд: "ВашеІм'я.xxxxxxxxxx")

en: Your password has been changed to %1.
uk: Ваш пароль змінений на %1.

en: Your password:
uk: Ваш пароль:

en: Your personal %1 topic is located at %2. You can customize it as you like:
uk: Ваша персональна сторінка %1 розташована в %2. Ви можете змінити її на свій розсуд:

en: Your registered e-mail address(es) are updated to: %1.
uk: Зареєстрована(і) Вами адреса(и) електронної пошти змінена(і) на: %1.

en: Your signature to copy/paste:
uk: Ваш підпис для копіювання/вставки:

en: Your system may not support changing passwords through TWiki. Check with your TWiki administrator.
uk: Ваша система можливо не підтримує зміну паролів через TWiki. Зв'яжіться з адміністратором TWiki.

en: Your user name has been removed from the Authentication System.
uk: Ваше ім'я користувача було вилучене з системи аутентифікації.

en: Your user topic has not been renamed. Please e-mail %1 to request this.
uk: Ваша персональна сторінка не була перейменована. Будь ласка, відправте повідомлення на %1 із запитом.

en: [multiple of 3 spaces] * [space] Set [space] VARIABLENAME [space] = [value]
uk: [кратне 3-м пропускам] * [пропуск] Set [пропуск] ІМ'ЯЗМІННОЇ [пропуск] = [значення]

en: _language_name
uk: Українська

en: about !BookView
uk: про !BookView

en: about regular expression search
uk: про пошук з використанням регулярних виразів

en: access denied on root
uk: доступ відхилений

en: access denied on topic
uk: доступ до теми відхилений

en: access denied on web
uk: доступ до розділу відхилений

en: access not allowed on root
uk: доступ заборонений

en: access not allowed on topic
uk: доступ до теми заборонений

en: access not allowed on web
uk: доступ до розділу заборонений

en: advanced search
uk: розширений пошук

en: and
uk: та

en: change, update, previous revisions, move, delete...
uk: змінити, поновити, попередні редакції, перемістити, вилучити...

en: checkboxes of referenced topics
uk: перемикачі сторінок, що посилаються

en: don't forget to check your Topic Settings
uk: не забудьте перевірити налаштування Вашої персональної сторінки

en: fields are required.
uk:  - ці поля необхідно заповнити.

en: help
uk: допомога

en: hints on good style
uk: Керівництво по хорошому стилю

en: in raw text format
uk: у вигляді початкового тексту

en: indicates mandatory fields
uk: указує обов'язкові поля

en: looking for references in _%1 web_ only
uk: відстежуючи посилання тільки у _розділі %1_

en: looking for references in _all public webs_
uk: відстежуючи посилання у _всіх публічних розділах_

en: manage
uk: управління

en: more...
uk: більше...

en: now %1
uk: зараз %1

en: or
uk: або

en: preview
uk: попередній перегляд

en: put it back
uk: повернути на місце

en: retrieved at %1
uk: Знайдено в %1

en: title='Attach an image or document to this topic' accesskey='a'>&Attach
uk: title='Прикріпити зображення або документ до цієї сторінки' accesskey='a'>Прикріпити

en: title='Create new topic' accesskey='c'>&Create
uk: title='Створити нову тему' accesskey='c'>Створити

en: title='Delete or rename this topic; set parent topic; view and compare revisions' accesskey='m'>&More topic actions
uk: title='Вилучити або перейменувати цю тему; встановити батьківську тему; подивитися і порівняти редакції' accesskey='m'>Інші дії над темою

en: title='Edit this topic text' accesskey='e'>&Edit
uk: title='Редагувати текст цієї теми' accesskey='e'>Редагувати

en: title='Search all webs for topics that link to here' accesskey='l'>A&ll Webs
uk: title='Знайти теми, що посилаються сюди, у всіх розділах' accesskey='l'>Всі розділи

en: title='Search the %1 Web for topics that link to here' accesskey='b'>We&b
uk: title='Шукати у розділі %1 теми, які сюди посилаються' accesskey='b'>Розділ

en: title='View raw text without formatting' accesskey='r'>&Raw View
uk: title='Проглянути початковий текст, без форматування' accesskey='r'>Початковий текст

en: title='View topic' accesskey='v'>&View topic
uk: title='Проглядання теми' accesskey='v'>Подивитися тему

en: title='View total topic history' accesskey='h'>&History
uk: title='Проглянути повну історію змін сторінки' accesskey='h'>Історія

en: value='Cancel' accesskey='c'
uk: value='Відмінити' accesskey='c'

en: value='Discard' accesskey='d'
uk: value='Відмовитися' accesskey='d'

en: value='Preview' accesskey='p'
uk: value='Передперегляд' accesskey='p'

en: value='Quiet save' accesskey='q'
uk: value='Зберегти без повідомлення' accesskey='q'

en: value='Save and Continue' accesskey='k'
uk: value='Зберегти та продовжити' accesskey='k'

en: value='Save' accesskey='s'
uk: value='Зберегти' accesskey='s

en: view
uk: Проглянути

en: you *must* have at least one valid registered e-mail to be able to reset your password. If none of your registered e-mail addresses is valid, and you have forgotten your password, contact %1.
uk: У Вас *повинен* бути хоч би одна правильно зареєстрована адреса електронної пошти, щоб можна було скинути Ваш пароль. Якщо жодна із зареєстрованих Вами адрес електронної пошти не є правильна і Ви забули свій пароль, пишіть %1.
