TWiki $Id - en to pl translation catalogue (620 entries)

note: ($days)
en: %*(%1,day)
pl: %*(%1,dzień)

note: ($hours)
en: %*(%1,hour)
pl: %*(%1,godzina)

note: ($mins)
en: %*(%1,minute)
pl: %*(%1,minuta)

note: ($secs)
en: %*(%1,second)
pl: %*(%1,sekunda)

en: %1 - Registration for %2 (%3)
pl: Rejestracja: %2 (%3)

en: %1 - complete TWiki documentation, Quick Start to Reference
pl: %1 - dokumentacja do TWiki

en: %1 - just for me
pl: %1 - właśnie dla mnie

en: %1 - starting points on TWiki
pl: %1 - od tego możesz zacząć przygodę z TWiki

en: %1 - try out TWiki on your own
pl: %1 - wypróbuj TWiki

en: %1 - view a short introductory presentation on TWiki for beginners
pl: %1 - wprowadzenie dla początkujących

en: %1 Recent Changes in %2 Web
pl: Wyświetl %1 zmian(y) w dziale %2:

en: %1 Web
pl: Dział %1

en: %1 Web Home
pl: Strona domowa działu: %1

en: %1 for changing your email address
pl: %1 aby zmienić adres email

en: %1 for changing your password
pl: %1 aby zmienić hasło

en: %1 has a list of other TWiki users
pl: %1 lista kont użytkowników TWiki

en: %1 has been editing the topic for %2 and the lease is still active for another %3.
pl: Użytkownik %1 prowadził edycję strony przez %2 i blokada będzie wciąż aktywna przez kolejne %3.

en: %1 has been registered with e-mail %2
pl: Użytkownik %1 został zarejestrowany z adresem email: %2

en: %1 home
pl: strona domowa %1

en: %1 is a list of TWiki user documentation
pl: %1 dokumentacja do TWiki

en: %1 is an invalid name for a new web
pl: %1 jest niepoprawną nazwą nowego działu

en: %1 is currently logged in
pl: Użytkownik %1 jest już zalogowany

en: %1 is currently set to %2
pl: %1 jest obecnie ustawione na %2

en: %1 is editing %2.
pl: %1 jest w trakcie edycji %2.

en: %1 is in at least one group and cannot be removed
pl: %1 jest w co najmniej jednej grupie i nie może zostać usunięty

en: %1 is the default topic for deleted attachments.
pl: %1 jest domyślną stroną zawierającą usunięte załączniki.

en: %1 lists all TWiki user tools
pl: %1 narzędzia użytkownika TWiki

en: %1 may still be editing %2.
pl: %1 prawdopodobnie wciąż jest w trakcie edycji %2.

note: ("<nop>$toWeb.<nop>$toTopic",                                             "<nop>$fromWeb.<nop>$fromTopic",                                             $date,                                             $by)
en: %1 moved from %2 on %3 by %4
pl: %1 została przeniesiona z %2 do %3 przez %4

en: %1 to create another web
pl: %1 w celu utworzenia innego działu

en: %1 to customize the web specific preferences
pl: %1 w celu skonfigurowania działu

en: %1 to start working on the new web
pl: %1 w celu rozpoczęcia pracy w nowym dziale

en: %1 topic does not exist
pl: strona %1 nie istnieje

en: &Cancel
pl: &Rezygnacja

en: &Edit text
pl: &Edycja tekstu

en: &History
pl: &Wersje

en: '%1' is not a valid %2
pl: '%1' nie jest poprawną nazwą w formacie %2

en: (=all= to show all topics)
pl: (wpisz =all=, aby wyświetlić wyniki dla wszystkich stron)

en: (Use a topic name in TWiki.WikiNotation)
pl: (wpisz nazwę nowej strony w formacie [[%TWIKIWEB%.WikiNotation][WikiWord]])

en: (__Suggestion:__ How about uploading your picture to your topic?)
pl: (__Propozycja:__ A może zechcesz zamieścić swoją fotografię?)

en: (attach)
pl: (utwórz załącznik)

en: (backlinks in %1 Web)
pl: (odwołania w dziale %1)

en: (backlinks in all Webs)
pl: (odwołania we wszystkich działach)

en: (change form)
pl: (zmień formularz)

en: (change language)
pl: (zmień język)

en: (changes)
pl: (zmiany)

en: (delete attachment)
pl: (usuń załącznik)

en: (delete)
pl: (usuń)

en: (edit form)
pl: (edycja formularza)

en: (edit text)
pl: (edycja tekstu)

en: (edit)
pl: (edycja)

en: (how you log in) LoginName:
pl: (nazwa konta użytkownika) NazwaKonta:

en: (identifies you to others) WikiName:
pl: (służy do identyfikacji) WikiName

en: (more)
pl: (więcej)

en: (move attachment)
pl: (przenieś załącznik)

en: (no parent, orphaned topic)
pl: (sierota-brak strony nadrzędnej)

en: (none)
pl: (brak)

en: (optional)
pl: (opcjonalnie)

en: (otherwise search %1 Web only)
pl: (w przeciwnym razie wyszukaj tylko w dziale %1)

en: (recommended)
pl: (zalecane)

en: (rename)
pl: (zmień nazwę)

en: (search results)
pl: (wyniki wyszukiwania)

en: (semicolon =;= for and)
pl: (średnik =;= dla AND);

en: (set preferences)
pl: (ustawienia)

en: (single character first name)
pl: (imię jednoznakowe)

en: (single character last name)
pl: (nazwisko jednoznakowe)

en: (skipped)
pl: (pominięto)

en: *Change comment:* If you use _Change Properties_ to change a comment, the comment shown in the topic will change, but the comment shown against the attachment history will be the comment when the file was uploaded.
pl: *Zmiana komentarza:* Zmiana komentarza dokonana na skutek kliknięcia _Zmiana właściwości_ dotyczyć będzie tylko komentarza wyświetlanego na stronie. W historii załączników wciąż wyświetlany będzie taki komentarz, jaki podano w momencie tworzenia załącznika.

en: *Formatting help:*
pl: *Pomoc do zasad formatowania:*

en: *Important:* the information provided in this form will be stored in a database on the TWiki server. This database is accessible to anyone who can access the server through the web (though passwords will be encrypted, and e-mail addresses will be obfusticated to help prevent spamming). Your country, or the country where the server is hosted, may have Data Protection laws governing the maintenance of such databases. If you are in doubt, you should contact %1 for details of the Data Protection Policy of this TWiki server before registering.
pl: *Uwaga:* informacje podane w formularzu zostaną zapisane w bazie danych i będą widoczne dla wszystkich korzystających z TWiki. Nie dotyczy to hasła oraz adresu email, które zostaną zabezpieczone przez zaszyfrowanie. Dodatkowo przed dostępem osób niepowołanych może zostać zabezpieczony kraj pochodzenia. Skontaktuj się z administratorem: %1 w razie pytań i/lub zastrzeżeń dotyczących zabezpieczenia danych osobowych w TWiki.

en: *Local file:* If you select a different file in _Local file:_, it is this that will be updated or added.
pl: *Plik lokalny:* Po wybraniu innego pliku w polu _Plik lokalny:_, zostanie on załadowany lub dodany.

en: *bold* put word/phrase in asterisks: =<nop>*your phrase*=
pl: *pogrubiony* - tekst między gwiazdkami: =<nop>*tekst pogrubiony*=

en: *bullet list* 3 spaces, asterisk, 1 space: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp;your text=
pl: *lista wyliczeniowa* 3 spacje, gwiazdka, 1 spacja: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp; pozycja listy=

en: *headings* 3 dashes, 1 to 6 pluses, 1 space: =---++&&nbsp;Your Heading=
pl: *nagłówek* 3 znaki minus, 1 do 6 znaków plus, 1 spacja: =---++&&nbsp;tekst nagłówka=

en: *italic* put word/phrase in underscores: =_<nop>your words_=
pl: *pochylony* tekst między znakami podkreślenia: =_<nop>tekst pochylony_=

en: *monospaced* put word/phrase in equal signs: =<nop>=your words==
pl: *tekst o stałej szerokości znaków* tekst między znakami równości: '=': =<nop>=tekst o stałej szerokości znaków==

en: *paragraphs* separate with blank line
pl: *akapit* są oddzielane znakiem przynajmniej jednej pustej linii

en: <a href='%1' rel='nofollow'>Edit settings</a> for this topic
pl: <a href='%1' rel='nofollow'>Edycja ustawień</a> bieżącej strony

en: <a href='%1'>RSS feed</a>, recent changes with <a href='%2'>50</a>, <a href='%3' rel='nofollow'>100</a>, <a href='%4' rel='nofollow'>200</a>, <a href='%5' rel='nofollow'>500</a>, <a href='%6' rel='nofollow'>1000</a> topics, <a href='%7' rel='nofollow'>all changes</a>
pl: <a href='%1'>RSS</a>, ostatnie zmiany: <a href='%2'>50</a>, <a href='%3' rel='nofollow'>100</a>, <a href='%4' rel='nofollow'>200</a>, <a href='%5' rel='nofollow'>500</a>, <a href='%6' rel='nofollow'>1000</a> stron, <a href='%7' rel='nofollow'>wszystkie zmiany</a>

en: <em>in %1 web</em> only
pl: tylko w <em>dziale %1</em>

en: <em>in all public webs</em>
pl: <em>we wszystkich działach</em>

en: A %1 is divided into webs; each one represents one subject, one area of collaboration. You are trying to %2 in a web that does not exist.
pl: %1 jest podzielone na działy, z których każdy przedstawia oddzielny obszar współpracy. Próbujesz wykonać operację %2 w dziale, który nie istnieje.

en: A =.txt= extension is appended to some filenames for security reasons
pl: Ze względów bezpieczeństwa do niektórych nazw plików jest dodawane rozszerzenie <code>.txt</code>

en: A color starts with a # sign, followed by 6 hexadecimal numbers, e.g. =#FFFF00=.
pl: Oznaczenie koloru zaczyna się od znaku #, po którym następuje sześć cyfr heksadecymalnych, np.: =#FFFF00=.

note: ($data->{Email})
en: A confirmation e-mail has been sent to %1
pl: Do użytkownika %1 wysłano list z potwierdzeniem

en: A link to a topic located in another web is written like %1. Make sure that the name of the web is not spelt wrongly on the previous page; fix the link if necessary.
pl: Odwołanie do strony umieszczonej w innym dziale jest tworzone jako: %1.Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś nazwę działu lub popraw odwołanie.

en: A more extensive changes list is available via [[%1][Recent Changes]].
pl: Szczegółowa lista zmian jest dostępna na stronie [[%1][Zmiany]].

en: A new system-generated password for your login name %1 (!WikiName %2) has been sent to your registered e-mail address. If your e-mail address is no longer valid, please contact %3
pl: Nowe, wygenerowane automatycznie hasło dla użytkownika: %1 (!WikiName %2) zostało przesłane na adres email podany przy rejestracji. Skontaktuj się z %2, jeśli ten adres nie jest poprawny.

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Access check on %1 failed
pl: Sprawdzenie dostępu dla %1 nie powiodło się

en: Access keys
pl: Klawisze skrótów

en: Action
pl: Akcja

en: Action %1: %2.
pl: Operacja %1: %2.

en: Add form
pl: Dodaj formularz

en: Add your name to the list of users in the %1 topic in the %2 web.
pl: Je naam toevoegen aan de lijst van gebruikers in pagina %1 in %2 web.

en: Adding a %1 variable in WebPreferences
pl: Dodano zmienną %1 w ustawieniach na stronie WebPreferences

en: Admin Maintenance
pl: Administracja

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Advanced search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: After submitting this form your e-mail will be changed, and you will be returned to this form.
pl: Po przesłaniu formularza adres email zostanie zmieniony i nastąpi powrót do bieżącej strony.

en: After submitting this form your password will be changed.
pl: Po przesłaniu formularza hasło zostanie zmienione.

en: After submitting this form, you will receive an e-mail with your new, *system-generated* password, and a link to a page where you can change it.
pl: Po przesłaniu formularza, otrzymasz list zawierający nowe, wygenerowane *automatycznie* hasło oraz skrót do strony, za pomocą której będzie można je zmienić.

en: All public webs
pl: we wszystkich działach

en: Allow non <nop>WikiWord for the new topic name
pl: Zezwolenie na tworzenie stron o nazwach nie będących w formacie <nop>WikiWord

en: Alternatively hit back to go back to TWiki.TWikiRegistration and choose a different username.
pl: Można także wrócić na stronę TWiki.TWikiRegistration i podać inną nazwę konta użytkownika.

en: An e-mail could not be delivered. Please notify your %1 administrator, %2
pl: Nie można dostarczyć poczty. Powiadom administratora: %2.

en: An error page will be shown if either of the topics are locked by another user.
pl: Jeśli jakaś strona jest zablokowana przez innego użytkownika, to zostanie wyświetlony komunikat o błędzie.

en: And populated with topics from the base web
pl: Oraz rozmieszczone na stronach działu bazowego

en: Attach
pl: &Załączniki

en: Attach file to %1
pl: Utwórz załącznik do strony %1

en: Attach image or document on %1
pl: Utwórz załącznik do strony %1

en: Attach new file
pl: Utwórz nowy załącznik

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment '%1' does not exist
pl: Załącznik '%1' nie istnieje

en: Attachment already exists in new topic
pl: Załącznik już istnieje na nowej stronie

en: Attachment delete failed
pl: Usunięcie załącznika nie powiodło się

en: Attachment does not exist
pl: Załącznik nie istnieje

en: Attachment move failed
pl: Przeniesienie załącznika nie powiodło się

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attachments will not be shown in topic view page.
pl: (załącznik nie będzie wyświetlany w tabeli załączników).

en: Attention
pl: Uwaga

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Automated notification of topic changes
pl: Automatyczne powiadamianie o zmianach na stronie

en: Available Information
pl: Informacje:

en: Back to topic
pl: Wróć do:

en: Backlinks
pl: Odwołania

en: Backlinks to %1 in %2 Web
pl: Odwołania do %1 w dziale %2

en: Backlinks to %1 in all Webs
pl: Odwołania do %1 we wszystkich działach

en: Bad password
pl: Błędne hasło

en: Base web %1 is missing or does not exist
pl: Strona nadrzędna %1 nie została podana lub nie istnieje

en: Both body and title
pl: w zawartości i w tytule strony

en: By default, viewing the Trash web is restricted to %1. If you would like to allow all users to view the Trash web, remove the =ALLOWWEBVIEW= restriction in WebPreferences.
pl: Aby wszyscy użytkownicy mogli przeglądać dział Trash, należy usunąć komentarz przy zmiennej =ALLOWWEBVIEW= na stronie WebPreferences. Standardowo ten dział może przeglądać tylko użytkownik: %1.

en: Can't find user %1
pl: Nie można odnaleźć użytkownika: %1

en: Can't get an e-mail address for %1 (required for password reset)
pl: Brak adresu email użytkownika %1 (wymagany do zresetowania hasła)

en: Cancel
pl: Rezygnacja

en: Cancel editing and discard changes
pl: Rezygnacja z edycji - porzuć zmiany

en: Cannot create %1 because it already exists.
pl: Nie można utworzyć strony %1, gdyż taka już istnieje.

en: Cannot create web %1 because it already exists
pl: Nie można utworzyć działu %1, gdyż taki już istnieje

en: Cannot rename %1 to %2 because it already exists.
pl: Nie można zmienić nazwy z %1 na %2, gdyż taka już istnieje.

en: Case sensitive
pl: uwzględnij wielkość liter

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change comment and properties only
pl: Zmień tylko komentarz i właściwości

en: Change from:
pl: Poprzednia nazwa:

en: Change language
pl: Zmień język

en: Change links in topics that refer to !%1 in any Web:
pl: Zmień skróty na stronach z odwołaniami do !%1 w każdym dziale:

en: Change links in topics that refer to !%1 in the %2 Web:
pl: Zmień skróty na stronach z odwołaniami do !%1 tylko w dziale: %2:

en: Change links in topics that refer to %1 in any Web:
pl: Uaktualnij skróty, które odwołują się do strony %1 we wszystkich działach:

en: Change links in topics that refer to %1 in the %2 Web:
pl: Uaktualnij skróty, które odwołują się do strony %1 tylko w dziale %2

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Change topic
pl: Zmień stronę

en: Changed
pl: Zmienione

en: Changed by
pl: Zmieniony przez:

en: Changed:
pl: Zmienione:

en: Changes
pl: Zmiany

note: ($r2, $r1)
en: Changes from r%1 to r%2
pl: Zmiany w wersji r%2 w porównaniu do r%1

en: Checked topics will be updated to point to the new topic location.
pl: Skróty na zaznaczonych stronach zostaną zaktualizowane tak, aby wskazywały na nowe położenie strony.

en: Checked topics will be updated to point to the new web name.
pl: Skróty na zaznaczonych stronach zostaną zaktualizowane tak, aby wskazywały na nową nazwę działu.

en: Child topics in %1 web
pl: Strony podrzędne w dziale %1

en: Choose a new form for %1
pl: Wybierz nowy szablon formularza dla strony %1

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystkie

en: Click to move topic back to previous location, with option to change references.
pl: Kliknij, aby cofnąć stronę do poprzedniego położenia oraz ewentualnie uaktualnić odwołania.

en: Close
pl: Zamknij

en: Color %1 has an invalid format
pl: Format zapisu koloru %1 jest nieprawidłowy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Compare revisions
pl: Porównaj zmiany

en: Confirm rename or move
pl: Potwierdź zmianę nazwy lub przesunięcie

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Contact %1 if you have any questions.
pl: Pytania można kierować do: %1.

en: Continue and try to rename web?
pl: Czy kontynuować i spróbować zmienić nazwę działu?

en: Copyright &&copy; by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
pl: Copyright &&copy;. Zawartość tej strony jest własnością osób współpracujących.

en: Could not create the new web %1
pl: Nie można utworzyć nowego działu: %1

en: Could not find template
pl: Nie można odnaleźć szablonu

en: Could not save %1.
pl: Nie można zapisać strony: %1.

en: Country:
pl: Państwo:

en: Create '%1'
pl: Utwórz '%1'

en: Create <nop>TestTopic###
pl: Utwórz: <nop>StronaTestowa###

en: Create New Topic
pl: Utwórz nową stronę

en: Create New Topic in %1 Web
pl: Utwórz nową stronę w dziale: %1

en: Create a link to the attached file
pl: Utwórz skrót do załącznika

en: Create a new auto-numbered test topic:
pl: Utwórz nową, automatycznie numerowaną stronę testową:

en: Create a new document by name:
pl: Utwórz nowy dokument o nazwie:

en: Create by Name
pl: Utwórz stronę o nazwie:

en: Create personal sidebar
pl: Utwórz własny pasek boczny

en: Create this topic
pl: Utwórz tę stronę

en: Create your personal %1 topic using your WikiName as topic name, and add the data you submitted to the topic.
pl: Utwórz swoją stronę domową: %1. Jako nazwę strony podaj nazwę konta użytkownika w formacie [[WikiName][WikWord]]. Na stronie możesz zamieścić dane osobowe i inne informacje o sobie.

en: Creating a suitable Form Definition topic
pl: Tworzenie właściwej strony definicji formularza

en: Current location:
pl: Bieżące położenie:

en: Current parent:
pl: Bieżąca strona nadrzędna:

en: Current password
pl: Bieżące hasło

en: Date
pl: Data

en: Dear %1
pl: Drogi %1!

en: Debug
pl: Wyświetl błędy

en: Default template
pl: Szablon domyślny

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete attachment
pl: Usuń załącznik

en: Delete topic
pl: Usuń stronę

en: Delete topic...
pl: Usuń stronę...

en: Describe the file so other people know what it is.
pl: Tekst komentarza do załącznika

en: Did you spell the %1 correctly?
pl: %1 - sprawdź pisownię.

en: Did you want to [[%1][reset %2's password]]?
pl: Czy chcesz [[%1][zresetować hasło użytkownika: %2]]?

en: Difference:
pl: Różnice:

en: Do not show attachment in table
pl: Nie wyświetlaj załącznika w tabeli załączników

en: Do show:
pl: Wyświetl:

en: Do you wish to create the topic %1?
pl: Czy chcesz utworzyć stronę %1?

en: Do you wish to navigate quickly to a similar topic?
pl: Czy chcesz szybko przejść na podobną stronę?

en: Don't show:
pl: Nie wyświetlaj:

en: During deletion of attachment =%1= an error was found. Please notify your %2 administrator.
pl: Wystąpił błąd przy usuwaniu załącznika =%1=. Powiadom administratora %2.

en: During move of attachment %1 to %2 an error was found. Please notify your %3 administrator.
pl: Wystąpił błąd przy przenoszeniu załącznika %1 do %2. Powiadom administratora %3.

en: During rename of topic %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
pl: Wystąpił błąd (%3) przy zmianie nazwy strony z %1 na %2. Powiadom administratora %4.

en: During rename of web %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
pl: Wystąpił błąd (%3) przy zmianie nazwy działu z %1 na %2. Powiadom administratora %4.

en: During save of %1 an error was found by the version control system. Please notify your %2 administrator.
pl: Podczas zapisywania strony %1 wystąpił błąd w systemie kontroli wersji. Powiadom administratora %2.

en: E-mail address:
pl: Adres email:

en: E-mail changed successfully!
pl: Adres email został zmieniony!

en: Each preference has the syntax
pl: Składnia ustawień jest następująca:

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Anyway
pl: Edycja mimo wszystko

en: Edit personal data
pl: Edycja danych osobistych

en: Edit text
pl: Edycja tekstu

en: Edit this topic text
pl: Edycja strony

en: Edit topic preference settings
pl: Edycja ustawień strony

en: Either the code is not valid, or you have already confirmed your registration using it.
pl: Kod rejestracyjny jest niepoprawny lub został już wykorzystany do rejestracji konta.

en: Either you did not specify a file name, or the file you are trying to upload %1 has no content. You may not upload an empty file.
pl: Nie podano nazwy ładowanego pliku lub plik o podanej nazwie (%1) jest pusty. Nie można załadować pustego pliku.

en: Enlarge edit box
pl: Powiększ okienko edycyjne

en: Enter your TWiki.LoginName. (Typically First name and last name, no space, no dots, capitalized, e.g. !JohnSmith, unless you chose otherwise). Visit %TWIKIWEB%.TWikiRegistration if you do not have one.
pl: Wprowadź nazwę swojego konta w formacie TWiki.LoginName. Zwykle nazwa konta ma postać: ImieNazwisko - bez spacji i kropek. Imię i nazwisko są pisane wielką literą, np. JanKowalski. Jeśli jeszcze nie masz konta, to przejdź na stronę %TWIKIWEB%.TWikiRegistration

en: Error registering new user
pl: Błąd rejestracji nowego użytkownika

en: Error registering user %1
pl: Błąd rejestracji użytkownika: %1

en: Error saving topic
pl: Błąd zapisu strony

en: Error: File attachment at %1,%2 does not exist
pl: Błąd: załącznik w %1,%2 nie istnieje

en: Error: Unsupported content type: %1 (Must be =text/html=, =text/plain= or =text/css=)
pl: Błąd: nieprawidłowa zawartość strony: %1 (powinno być: =text/html=, =text/plain= lub =text/css=)

en: Error: Unsupported protocol. (Must be 'http://domain/...')
pl: Błąd: nieprawidłowy protokół (powinno być: 'http://domena/...')

en: Errors
pl: Błędy

en: Failed to include URL %1
pl: Nie udało się dołączyć następującego adresu URL: %1

en: Fields marked %1 are required
pl: Pola oznaczone za pomocą %1 są wymagane

en: File has been uploaded with different name
pl: Plik załadowano i zapisano pod inną nazwą

en: Find topics that link to %1 ...
pl: Wyszukaj strony z odwołaniami do %1 ...

en: Finish creating an account for you, so that you can start editing pages using your WikiName.
pl: Zakończono tworzenie konta użytkownika. Możesz teraz edytować strony TWiki podając przy logowaniu nazwę konta.

en: First Name:
pl: Imię:

en: Force new revision
pl: Wymuś nową zmianę

en: Forgotten your password?
pl: Zapomniałeś hasło?

en: Form Definition %1 missing
pl: Nie podano definicji formularza: %1

en: Form definition missing
pl: Nie podano definicji formularza

en: Go back
pl: Powrót

en: Go back in your browser and insert information for all mandatory fields.
pl: Kliknij Wstecz i wypełnij wymagane pola.

en: Go back in your browser and save your changes locally.
pl: Kliknij Wstecz i zapisz zmiany lokalnie.

en: Good examples:
pl: Dobre przykłady:

en: Groups
pl: Grupy

en: Hello %1
pl: Witaj %1

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide help
pl: Ukryj pomoc

en: How about attaching your photo?
pl: A może zamieścisz swoją fotografię?

en: How to activate your %1 registration
pl: Jak aktywować konto: %1?

en: However, the filename has been changed from %1 to %2. Please make a note of it.
pl: Uwaga: nazwa pliku została zmieniona z %1 na %2.

en: I forgot my password
pl: Zapomniałem hasło

en: Ideas, requests, problems regarding %1? <a href='%2'>Send feedback</a>
pl: <a href='%2'>Wyślij</a> pomysły, pytania, problemy dotyczące %1

en: If this line isn't present see _upgrade_ section below
pl: Jeśli brakuje tej linii, to zobacz niżej, w sekcji _aktualizacja_

en: If this topic is missing create it, otherwise check it for errors.
pl: Jeśli podana strona nie istnieje, należy ją utworzyć. W przeciwnym razie należy poprawić błędy.

en: If you already know the name of the topic, enter the name of the topic into the [[%1][Jump box]] at the top
pl: Jeśli znasz nazwę strony, to wpisz ją w pole [[%1][Skocz do]] na górze strony

en: If you are developing a <nop>TWikiApplication, see %1 for a description of the correct parameters.
pl: Jeśli tworzysz [[TWikiApplication][aplikację TWiki]], to zajrzyj na stronę %1, na której podano opis dozwolonych parametrów.

en: If you came here by clicking on a question mark link
pl: Jeśli znalazłeś się tu, klikając znak zapytania

en: If you enter a different name, make sure the topic does  exist.
pl: Jeśli podałeś inną nazwę, to sprawdź, czy taka strona istnieje.

en: If you got this e-mail by mistake: Somebody (%1) registered at the %2 site using your mail address %3. Contact %4 if this is in error.
pl: Jeśli nie oczekiwałeś tego listu, to oznacza to, że ktoś (%1) przy dokonywaniu rejestracji na stronie %2, podał Twój adres email: %3. Powiadom administratora: %4.

en: If you have any questions about registration, send an e-mail to %1.
pl: Pytania dotyczące rejestracji należy kierować do: %1.

en: If you have any questions, please contact %1.
pl: W razie problemów, skontaktuj się z: %1.

en: If you haven't set a password yet or you want to reset it, go to: %1
pl: Jeśli jeszcze nie podałeś hasła lub chcesz je zresetować, to przejdź na stronę: %1

en: If you received a link to this topic in an e-mail or just want to look at the topic, [[%1][cancel save]] to go to %2.
pl: Jeśli otrzymałeś skrót do tej strony w poczcie elektronicznej lub jeśli chcesz obejrzeć tę stronę, to kliknij [[%1][Nie zapisuj]], aby przejść do %2.

en: If you want to create the topic
pl: Aby utworzyć stronę:

en: If you would like to create this web
pl: Aby utworzyć dział:

en: If your old e-mail addresses are all invalid (you can't receive mail there any more) and you have forgotten your password, please contact %1 for help.
pl: Jeśli wszystkie twoje adresy email są niepoprawne i jeśli zapomniałeś hasło, to skontaktuj się z administratorem: %1.

en: If your user topic is not protected from changes by other people, and you don't register an e-mail address using this form, then your user account could be hijacked by someone else.
pl: Jeśli nie zabezpieczyłeś swojej strony domowej przed dostępem osób niepowołanych i jeśli przy rejestracji nie podałeś adresu email, to Twoje konto może zostać zmienione przez innego użytkownika.

en: Images will be displayed, for other attachments a link will be created.
pl: (plik graficzny zostanie wyświetlony, do innego załącznika zostanie utworzony skrót).

en: In reversed order
pl: w odwrotnej kolejności

en: In some cases, TWiki changes the name of the uploaded file to make it safe and accessible across all platforms:
pl: W pewnych przypadkach TWiki może zmienić nazwę ładowanego pliku (ze względów bezpieczeństwa lub w celu zapewnienia przenośności).

en: Incorrect %1
pl: Nieprawidłowy: %1

en: Incorrect %1.WikiNames:
pl: Nieprawidłowe [[%1.WikiNames][WikiName]]:

en: Incorrect Password
pl: Błędne hasło

en: Incorrect parameters to the =%1= script
pl: Błędne parametry wywołania skryptu: =%1=

en: Index
pl: Lista stron

en: Internal error when sending email to %1.
pl: Wystąpił błąd przy wysyłaniu poczty do %1.

en: International (8-bit) characters are removed (replaced by US-ASCII equivalents for Latin-1)
pl: Znaki międzynarodowe (8-bitowe) zostały usunięte (zastąpione przez odpowiedniki US-ASCII ze strony kodowej Latin-1)

en: Invalid Activation Code
pl: Błędny kod aktywacyjny

en: Invalid e-mail address
pl: Błędny adres email

en: It is probably OK to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save the topic while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
pl: Można kontynuować edycję o ile nie zostały zmienione dane formularza dołączonego do strony. Jeżeli użytkownik %1 rzeczywiście _zapisał zmiany_, to wprowadzone dane (z wyjątkiem danych formularza) nie zostaną utracone. Dane formularza mogą zostać zapisane przez użytkownika %1, ale należy się z nim w tym celu skontaktować.

en: It's usually best to choose a short name for the new web, as it is easier to link to them later on. Characters not allowed in web names, such as spaces will automatically be removed.
pl: Lepiej jest wybrać krótką nazwę działu, bo łatwiej jest z niej korzystać. Znaki niedozwolone w nazwie działu takie, jak spacje zostaną automatycznie usunięte.

en: Jump
pl: Skocz do

en: Last Name:
pl: Nazwisko:

en: Last editor
pl: użytkownika, który dokonał ostatniej zmiany

en: Last modified time
pl: czasu ostatniej edycji

en: Limit results to:
pl: Ogranicz wyniki do:

note: ($left) ($right)
en: Line: %1
pl: Linia: %1

note: ($left,$right)
en: Line: %1 to %2
pl: Linie: %1 do %2

en: List all topics in the %1 web in alphabetical order
pl: Utwórz alfabetyczną listę stron w dziale: %1

en: List more similar topic in this web
pl: Wyświetl listę podobnych stron w tym dziale

en: List topics that start with the letter:
pl: Utwórz listę stron, których nazwa zaczyna się na literę:

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Login name %1
pl: Nazwa konta użytkownika %1

en: Logon
pl: Zaloguj

en: Mail to
pl: Adres pocztowy:

en: Make search:
pl: Wyszukaj:

en: Missing Fields
pl: Nie wypełniono pól

en: Missing action command
pl: Nie podano polecenia

en: Modify search
pl: Zmień

en: More Actions on Topic %1
pl: Inne operacje dla strony %1

en: More formatting help
pl: Pomoc do formatowania

en: More topic actions...
pl: Inne operacje...

en: More...
pl: Więcej...

en: Move
pl: Przenieś

en: Move attachment
pl: Przenieś załącznik

en: Move attachment to web:
pl: Przenieś załącznik do działu:

en: Move file attachment
pl: Przenieś załącznik

en: Move to web:
pl: Przenieś załącznik do działu:

en: Move topic to web:
pl: Przenieś stronę do działu:

en: My Links
pl: Moje skróty

en: NEW
pl: NOWA

en: Name of new web is missing
pl: Nie podano nazwy działu

en: New e-mails (space-separated list)
pl: Nowe adresy email (oddzielone spacjami)

en: New or changed topics in %1, since %2:
pl: Nowe lub zmienione strony w dziale: %1, od dnia %2:

en: New parent web:
pl: Nowy dział nadrzędny:

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New topic name %1 is not a %2
pl: Nowa nazwa strony %1 to nie %2

en: New web name:
pl: Nowa nazwa działu:

en: Newer revision:
pl: Zmiana:

en: No child topics
pl: Brak stron podrzędnych

en: No permission to view %1
pl: Brak uprawnień do wyświetlenia %1

en: No users to reset passwords for.
pl: Nie podano nazwy konta użytkownika przy resetowaniu hasła.

en: Not recommended when deleting a topic.
pl: Nie zalecane przy usuwaniu strony.

en: Note that any URLs that refer to the attachment will be broken after this move.
pl: Wszelkie odwołania do załącznika znajdujące się na innych stronach zostaną uszkodzone.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: This topic does not exist
pl: Uwaga: podana strona nie istnieje

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Number of topics:
pl: Liczba stron:

en: Older revision:
pl: Wersja:

en: Once registered you can login using your %1 and password.
pl: Po zarejestrowaniu i utworzeniu konta użytkownika można się logować do TWiki.

en: Only members of the %1 are allowed to perform this action.
pl: Tę operację mogą wykonać tylko członkowie grupy: %1.

en: Opens page in new window
pl: Otwiera stronę w nowym oknie

en: Optionally change topic name:
pl: Dodatkowo zmień nazwę strony:

en: Optionally enter a different topic name:
pl: Można podać nazwę innej strony:

en: Organisation URL:
pl: Adres URL organizacji:

en: Organisation name:
pl: Nazwa organizacji:

en: Other Country
pl: Inny kraj

en: Other search options:
pl: Inne opcje:

en: Otherwise, use this form to get a new one e-mailed to you.
pl: W przeciwnym razie wypełnij ten formularz, aby nowe hasło zostało wysłane pocztą elektroniczną.

en: Password
pl: Hasło

en: Password changed successfully!
pl: Hasło zostało zmienione!

en: Password could not be changed
pl: Hasło nie może zostać zmienione

en: Password reset failed
pl: Resetowanie hasła nie powiodło się

en: Passwords do not match
pl: Niezgodność haseł

en: Personal Preferences
pl: Ustawienia osobiste

en: Pick one of the %1.
pl: Wybierz spośród: %1.

en: Placeholder for trashed attachments
pl: Miejsce na usunięte załączniki

en: Please contact %1 if you have any questions.
pl: Pytania należy kierować do: %1.

en: Please contact %1.
pl: Powiadom administratora: %1

en: Please go _back_ in your browser and try a new name.
pl: Kliknij Wstecz i podaj inną nazwę.

en: Please go back in your browser and check again.
pl: Kliknij Wstecz i spróbuj ponownie.

en: Please go back in your browser and choose a topic name that is a %1.WikiWord or check the allow non-Wiki Word box
pl: Kliknij Wstecz i podaj nazwę strony w formacie %1.WikiWord lub zaznacz pole wyboru zezwalające na tworzenie nazw nie będących w formacie <nop>WikiWord

en: Please go back in your browser and try again.
pl: Kliknij Wstecz i spróbuj ponownie.

en: Please make sure you spelled the %1 correctly and try again. If you get stuck, please mail %2.
pl: Sprawdź pisownię %1 i spróbuj ponownie. W razie dalszych problemów skontaktuj się z %2.

en: Please visit %1 to change your password to something more memorable for you.
pl: Przejdź na stronę %1, aby zmienić hasło na łatwiejsze do zapamiętania.

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Preferences for
pl: Preferencje dla:

en: Properties
pl: Właściwości

en: Read %1 to get a quick overview of this collaboration platform. To learn more, study the TWikiTutorial, which is accessible from the same link.
pl: Przejdź na stronę %1 w celu zapoznania się z platformą TWiki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie TWikiTutorial.

en: Read new revision help text in new window
pl: Otwórz pomoc do nowej wersji w nowym oknie

en: Read on
pl: Przeczytaj

en: Recently changed topics
pl: Strony zmieniane ostatnio

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Registered users can [[%1][change]] and [[%2][reset]] their passwords.
pl: Zarejestrowani użytkownicy mogą [[%1][zmieniać]] oraz [[%2][resetować]] hasło.

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Registration codes can only be used once.
pl: Kody rejestracyjne mogą zostać użyte tylko raz.

en: Regular expression search
pl: uwzględnij wyrażenia regularne

en: Related Topics
pl: Zobacz także:

en: Related topics:
pl: Zobacz także:

en: Remember to update your user topic if you want your e-mail change to be reflected there as well.
pl: Uaktualnij adres email na swojej stronie domowej.

en: Remember your password?
pl: Czy pamiętasz swoje hasło?

en: Remember, a %1 is case sensitive.
pl: Uwaga: %1 - wielkość liter ma znaczenie.

en: Remove the user from the group(s) %1 first.
pl: Najpierw usuń użytkownika z grupy: %1.

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename failed
pl: Zmiana nazwy nie powiodła się

en: Rename or move topic
pl: Zmień nazwę lub przenieś stronę

en: Rename, move or delete this web:
pl: Zmień nazwę, przenieś lub usuń dział:

en: Rename/Move
pl: Zmień nazwę/przenieś

en: Rename/move topic...
pl: Zmień nazwę/przenieś stronę...

en: Rename/move/delete web...
pl: Zmień nazwę/przenieś/usuń dział...

en: Replace form...
pl: Zmień formularz...

en: Reset Password
pl: Resetowanie hasła

en: Reset password
pl: Zresetuj hasło

en: Results from %1 web
pl: Wyniki w dziale: %1

en: Return to %1.
pl: Powrót do: %1.

en: Retype new password
pl: Wpisz hasło ponownie

en: Retype password:
pl: Wpisz hasło ponownie:

en: Rev %1 was saved by %2, while you were still editing.
pl: Zmiana %1 została w trakcie Twojej pracy zapisana przez %2.

en: Review recent changes in:
pl: Wyświetl ostatnie zmiany w:

en: Revision
pl: Zmiana

en: Saved to:
pl: Zapisz jako:

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search all webs for topics that link to here
pl: Wyszukaj wszystkie strony z odwołaniami do bieżącej strony

en: Search similar topics in all public webs
pl: Wyszukaj podobne strony we wszystkich działach publicznych

en: Search string
pl: wyszukanego tekstu

en: Search the %1 Web for topics that link to here
pl: Wyszukaj strony w dziale %1 z odwołaniami do bieżącej strony

en: Search where:
pl: Wyszukaj:

en: Searched:
pl: Wyszukano:

en: Security Note:
pl: Uwaga:

en: See %1 for a list of existing users or register as new user in %2.
pl: Przejdź na stronę %1, zawierającą listę kont użytkowników lub zarejestruj się na stronie %2.

en: See %1 for information about Form Definitions.
pl: Przejdź na stronę %1, zawierającą definicje formularzy.

en: See also the faster %1
pl: Zobacz także: %1

en: See also the verbose %1.
pl: Zobacz także: %1.

en: See also:
pl: Zobacz także:

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select a new local file to update attachment
pl: Wybierz inny plik lokalny w celu zaktualizowania załącznika

en: Select all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Select, copy and paste your signature text to the bottom of your entry
pl: Pod wpisem zamieść swój podpis, który poniżej możesz zaznaczyć, skopiować i wkleić

en: Send you a confirmation of your registration by e-mail.
pl: Zostanie wysłany list z potwierdzeniem twojej rejestracji.

en: Sequential
pl: Sekwencyjnie

en: Set all
pl: Ustaw wszystko

en: Set new topic parent
pl: Ustaw nową stronę nadrzędną

en: Show help
pl: Pomoc

en: Show tool-tip topic info on mouse-over of %1 links, on or off:
pl: Włącz wyświetlanie podpowiedzi dla skrótów %1:

en: Shrink edit box
pl: Zmniejsz okienko edycyjne

en: Side by side
pl: Obok siebie

en: Similar topics in this web (if any):
pl: Podobne strony w tym dziale (o ile istnieją):

en: Simple search
pl: Wyszukiwanie proste

en: Size
pl: Rozmiar

en: Some add schedule information and vacation notice.
pl: Można podać także informacje o rozkładzie zajęć oraz terminach przerw urlopowych.

en: Some characters such as =&#126;=, =$=, =@=, =%= are removed
pl: Pewne znaki takie, jak =&#126;=, =$=, =@=, =%= zostały usunięte

en: Some mail tools have an error that causes them to send the same request twice when you click on a link. It you did this, it is possible that you actually *have* registered successfully.
pl: Niektóre programy pocztowe działają błędnie i po kliknięciu danego skrótu wysyłają powiadomienie dwukrotnie. Jeśli tak się stało, to znaczy, że rejestracja przebiegła pomyślnie i twoje konto *jest* zarejestrowane.

en: Some people turn it into a personal portal with favorite links, what they work on, what help they'd like, etc.
pl: Niektórzy zmieniają ją w stronę domową zawierającą ulubione skróty, informacje o realizowanych projektach, prośbę o pomoc itd.

en: Sort results by:
pl: Posortuj wyniki według:

en: Spaces are replaced by underscores
pl: Spacje zostały zastąpione podkreśleniami

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Submit
pl: Prześlij

en: Submitted content:
pl: Przesłana zawartość:

en: Subscribe / Unsubscribe in:
pl: Subskrybuj/nie subskrybuj:

en: Summaries
pl: podsumowań

en: TIP: to search for all topics that contain ="SOAP"=, ="WSDL"=, a literal ="web service"=, but not ="shampoo"=, write:
pl: Wskazówka: aby wyszukać wszystkie strony zawierające ="SOAP"=, ="WSDL"=, oraz dosłowne: ="web service"=, ale nie ="shampoo"=, wpisz:

en: TWiki password reset for %1
pl: Zresetowano hasło użytkownika: %1

en: TWiki's user interface is available in several languages. If you want to change the language for this session, choose one of the following and hit "Change language". Otherwise, follow the "Cancel" link on the bottom of the page to return to the previous topic.
pl: Z TWiki można korzystać w kilku językach. Jeśli chcesz zmienić język tej sesji TWiki, wybierz jedną z poniższych opcji i kliknij "Zmień język". W przeciwnym razie kliknij przycisk "Rezygnacja" umieszczony na dole strony.

en: Test Topics
pl: Strony testowe

en: Text body
pl: w zawartości

en: Thank you for registering
pl: Dziękujemy za zarejestrowanie się

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Please save this e-mail for future reference.
pl: Dziękujemy za zarejestrowanie się w %1. Prosimy zachować ten list.

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Your verification code is %2.
pl: Dziękujemy za zarejestrowanie się w %1. Kod dostępu jest następujący: %2.

en: The %1 field must be your first and last name in %2, e.g. your capitalized first and last name with spaces removed.
pl: W pole %1 należy wpisać imię i nazwisko w formacie WikiWord bez żadnych spacji.

en: The %1 field must match the {LoginNameFilterIn} filter for this site
pl: Format pola %1 musi się zgadzać z formatem filtru {LoginNameFilterIn}

en: The %1 topic already exists
pl: Strona o nazwie %1 już istnieje

en: The %1 web does not exist
pl: Dział %1 nie istnieje

en: The %1 web is the sandbox you can use for testing. Everybody is welcome to add or delete some stuff. It is recommended to walk through the %2 to get a jumpstart on the %3 tool. A good rule of thumb is to add at the end of the page and sign and date it with your %4.
pl: Dział %1 to taka "piaskownica". Każdy może tu coś dopisać lub usunąć i przetestować działanie TWiki. Zajrzyj na stronę %2, aby rozpocząć pracę z %3. Na początek możesz coś dopisać na końcu tej strony, wstawić bieżącą datę i swój podpis: %4.

en: The %1 web of TWiki. TWiki is a Web-Based Collaboration Platform for the Enterprise.
pl: Dział: %1. TWiki to internetowa platforma współpracy.

en: The activation code %1 is invalid.
pl: Kod aktywacyjny %1 jest niepoprawny.

en: The attachment and any history will be moved to the new topic.
pl: Załącznik wraz z całą historią zostanie przeniesiony na nową stronę.

en: The chances are good that %1 has simply navigated away from the edit page without saving.
pl: Bardzo możliwe, że użytkownik %1 zrezygnował z edycji i nie zapisał zmian.

en: The checkmarked topics will be updated (another form will appear which will _eventually_ allow you to rename any topics that were locked)
pl: Zaznaczone strony zostaną zaktualizowane oraz zostanie wyświetlony kolejny formularz umożliwiający ewentualne zaktualizowanie zablokowanych stron.

en: The e-mail address for this account is not valid.
pl: Podany adres email jest niepoprawny.

en: The entry for user %1 was missing in the password system.
pl: Z bazy haseł zaginął wpis dla użytkownika: %1.

en: The file has been uploaded and attached properly to the %1 topic.
pl: Załącznik został załadowany i umieszczony na stronie %1.

en: The following topics are locked for edit, and cannot be moved:
pl: Następujące strony są zablokowane i nie mogą zostać przeniesione:

en: The following topics refer to topics in this web, but are being edited:
pl: Następujące strony, które zawierają odwołania do podanego działu są zablokowane:

en: The following topics refer to topics in this web, but you are denied access to them:
pl: Nie masz dostępu do następujących stron zawierających odwołania do podanego działu.

en: The form should be defined in the topic %1
pl: Formularz powinien zostać zdefiniowany na stronie: %1

en: The lease on this topic expired %1 ago.
pl: Blokada podanej strony wygasła %1 temu.

en: The new topic chosen must already exist.
pl: Nowa strona musi istnieć.

en: The new web has been created
pl: Utworzono nowy dział

en: The password you entered in the *old password* field is incorrect.
pl: Hasło podane w polu *Poprzednie hasło* jest niepoprawne.

en: The required field %1 was not filled in.
pl: Nie wypełniono wymaganego pola: %1.

en: The topic %1 you are trying to access does not exist, yet.
pl: Strona o nazwie %1 jeszcze nie istnieje.

en: The topic is in an old format
pl: Strona jest zapisana w starym formacie

en: The two passwords you entered do not match.
pl: Podano niezgodne hasła.

en: There are problems with renaming this web:
pl: Przy próbie zmiany nazwy podanego działu wystąpiły następujące problemy:

en: There has been a problem adding your user id to the Password system.
pl: Wystąpił problem przy dodawaniu nowego użytkownika do bazy haseł.

en: There should be a line that includes %1, look for %2 (or %3)
pl: Należy podać linię zawierającą %1; zobacz także: %2 (lub %3)

en: This can be automatically upgraded by:
pl: Można to automatycznie uaktualnić poprzez:

en: This could be for several reasons:
pl: Może to być spowodowane szeregiem przyczyn:

en: This form is used to change your registered e-mail addresses. Your registered e-mails are used by TWiki for sending you e-mails, include notifications of password changes. The addresses you register via this form are kept secret and will *not* be published anywhere on this site.
pl: Ten formularz służy do zmiany Twojego adresu email. Adresy zarejestrowane są używane przy automatycznym wysyłaniu poczty przez TWiki. Są one zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych i nie są umieszczane na żadnej ze stron.

en: This is a subscription service to be automatically notified by e-mail when topics change in this %1 web. This is a convenient service, so you do not have to come back and check all the time if something has changed. To subscribe, please add a bullet with your %2 in alphabetical order to this list:
pl: To jest usługa polegająca na wysyłaniu automatycznych powiadomień o zmianach dokonanych na stronach w dziale: %1. Dzięki niej nie trzeba sprawdzać, czy dokonano jakichś zmian. Aby skorzystać z usługi, należy dopisać nazwę swojego konta: %2 do poniższej listy. Proszę zachować kolejność alfabetyczną wpisów.

en: This is an automated e-mail from %1.
pl: Ten list został wygenerowany automatycznie przez %1.

en: This is an automated e-mail notification of user registration in %1.
pl: To jest automatycznie wygenerowane powiadomienie o zarejestrowaniu użytkownika w %1.

en: This is the Trash. Here you can undelete topics; deleted attachments are in TrashAttachment.
pl: To jest kosz. Tu można przywrócić usunięte strony. Usunięte załączniki znajdują się na stronie TrashAttachment.

en: This name has been chosen so it doesn't conflict with any other topics already in the %1 web.
pl: Wybrano taką nazwę strony, która nie powoduje konfliktów z nazwami pozostałych stron w dziale %1.

en: This requires the form definition to be present.
pl: Wymaga to wcześniejszego zdefiniowania formularza.

en: This site requires at least %1 character passwords
pl: Hasło powinno mieć przynajmniej %1 znaków(ki)

en: This topic has moved to %1.
pl: Podana strona została przeniesiona do: %1.

en: This topic name is not recommended because it will not be linked automatically. See %1 for details
pl: Nie jest zalecana taka nazwa strony, gdyż uniemożliwia ona tworzenie automatycznych odwołań. Zobacz także: %1.

en: This topic:
pl: Bieżąca strona:

en: Those changes have been merged with yours to create Rev %1. Text fields will have been merged, but other data such as form fields may have overwritten the other users changes. Please inspect the topic to make sure it is OK, especially if you made any changes to form fields.
pl: Uwzględniono także poniższe zmiany w celu utworzenia wersji: %1 strony. Dopisano zawartość pól tekstowych, ale inne dane mogą wpłynąć na wprowadzone zmiany. Po zapisaniu sprawdź zawartość strony, zwłaszcza, jeśli dokonałeś zmian w formularzach.

en: To edit pages on this TWikiSite, you must have a registered user name and password.
pl: Aby móc edytować strony, musisz mieć swoje konto i hasło.

en: To edit the topic anyway, click
pl: Aby mimo wszystko przeprowadzić edycję strony, kliknij

en: To register as a new user, simply fill out this form:
pl: Wypełnij poniższy formularz, aby się zarejestrować:

en: To see if %1 has finished editing yet, click
pl: Aby sprawdzić, czy użytkownik %1 zakończył już edycję, kliknij 'Spróbuj ponownie'.

en: To topic:
pl: Nowa nazwa strony:

en: To web:
pl: Nowa nazwa działu:

en: Topic Save Error
pl: Błąd zapisu strony

en: Topic attachments
pl: Załączniki

en: Topic can not be upgraded from old style category table
pl: Strona nie może zostać zaktualizowana

en: Topic name
pl: nazwy strony

en: Topic name:
pl: Nazwa strony:

en: Topic parent:
pl: Strona nadrzędna:

en: Topic save error
pl: Błąd zapisu strony

en: Topic title
pl: w tytule

en: Topic was merged
pl: Strona została dołączona

en: Topic will be named:
pl: Nowa nazwa strony:

en: Topics in %1 web:
pl: Strona jest w dziale: %1

en: Topics per web
pl: wybranych stron w dziale

en: Topics which are currently being edited by other users in the %1 Web:
pl: Strony w dziale %1 edytowane obecnie przez innych użytkowników:

en: Topics which refer to this web and are are currently being edited by other users:
pl: Strony, które zawierają odwołania do podanego działu i są obecnie edytowane przez innych użytkowników:

en: Topics which refer to this web that you do not have permission to change:
pl: Strony, które zawierają odwołania do podanego działu i do których nie masz dostępu:

en: Total matches
pl: liczby trafień

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Uncomment preferences variables to activate them (remove the #-sign). Help and details on preferences variables are available in %1.
pl: Aby uaktywnić zmienne, usuń znaki komentarza w ich definicjach Zobacz także: %1.

en: Unrecognized action command %1
pl: Nieznane polecenie: %1

en: Update attachment %1 on %2
pl: Zmień załącznik %1 na %2

en: Upload file
pl: Załaduj

en: Upload up to %1 KB.
pl: Rozmiar maksymalny: %1 kB.

en: Uploaded file %1 exceeds limit of %2 KB
pl: Próba załadowania pliku %1 o rozmiarze %2 kB, przekraczającym rozmiar dopuszczalny.

en: Uploaded file is too big
pl: Ładowany plik jest za duży

en: Use %1 instead.
pl: Użyj: %1.

en: Use template:
pl: Zastosuj formularz:

en: User Account %1 Deleted
pl: Usunięto konto użytkownika: %1

en: User Reference
pl: Podręcznik użytkownika

en: Username
pl: Nazwa konta użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users with automatically generated passwords should proceed immediately to [[%1][change password]] to change their password to something memorable.
pl: W przypadku hasła wygenerowanego automatycznie, należy je bezzwłocznie zmienić na inne, łatwiejsze do zapamiętania.Można to zrobić na stronie [[%1][Zmień hasło]].

en: Version
pl: Wersja

en: Version history
pl: Historia zmian

en: Version history of %1
pl: Historia zmian załącznika %1

en: View
pl: Wyświetl

en: View difference
pl: Wyświetl różnice

en: View previous topic revision
pl: Wyświetl kolejną zmianę na stronie

en: View raw text without formatting
pl: Wyświetl kod źródłowy strony

en: View templates
pl: Wyświetl formularze

en: View topic
pl: Wyświetl stronę

en: View total topic history
pl: Historia strony

en: WARNING:
pl: Uwaga:

en: Warning: Can't INCLUDE %1 repeatedly, topic is already included. %2
pl: Uwaga: nie można dołączyć (INCLUDE) strony %1, gdyż jest już dołączona. %2

en: Warning: Can't find topic %1.%2
pl: Uwaga: nie można odnaleźć strony %1.%2

en: Warning: Could not send confirmation email
pl: Uwaga: Nie można wysłać listu z potwierdzeniem.

en: Warning: This site does not allow %<nop>INCLUDE% of URLs
pl: Uwaga: dołączanie (INCLUDE) stron jest zabronione

en: Web Search
pl: Wyszukiwanie

en: Webs
pl: Działy

en: Welcome to the %1 web
pl: Witamy w dziale %1

en: When %1 receives the form, it will mail an account activation code to the e-mail address you gave above. Enter that activation code in the following screen, or follow the link in the e-mail, to activate your account. Once your account is activated, %1 will:
pl: Po wypełnieniu formularza, zostanie wyłany list z kodem aktywacyjnym na podany adres email. Aby aktywować konto, należy wpisać ten kod w poniższe pole lub kliknąć skrót zamieszczony w przesłanym liście. Po aktywowaniu konta, %1 wykona następujące operacje:

en: Who
pl: Kto załadował

en: Would you like to go to:
pl: Przejdź do:

en: You are already registered
pl: Użytkownik jest już zarejestrowany

en: You are also listed in the %1 topic
pl: Użytkownik znajduje się także na liście umieszczonej na stronie %1

en: You are denied access to the following topics in the web:
pl: :Nie masz dostępu do następujących stron w dziale:

en: You are encouraged to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
pl: Można kontynuować edycję o ile nie zostały zmienione dane formularza dołączonego do strony. Jeżeli użytkownik %1 rzeczywiście _zapisał zmiany_, to wprowadzone dane (z wyjątkiem danych formularza) nie zostaną utracone. Dane formularza mogą zostać zapisane przez użytkownika %1, ale należy się z nim w tym celu skontaktować.

en: You are here:
pl: Położenie:

en: You are recommended to choose short names, preferably less than 10 characters, starting with an upper-case alphabetic character and using only alphanumeric characters. If you want to create a template web (a web just used as a base to create new webs) choose a name that starts with an underscore and has only alphanumeric characters.
pl: Zalecane jest używanie krótkich nazw (nie dłuższych niż 10 znakowych). Nazwa powinna rozpoczynać się wielką literą, za którą mogą wystąpić litery albo cyfry. Nazwa działu - szablonu przeznaczonego do tworzenia innych działów powinna rozpoczynać się znakiem podkreślenia.

en: You are trying to %1 an attachment that does not exist.
pl: Próbujesz wykonać operację: %1 dla nieistniejącego załącznika.

en: You can [[%1][create a new web]] if you have permission. Contact %2 if you have any questions.
pl: Nowe działy mogą [[%1][tworzyć]] tylko użytkownicy mający odpowiednie uprawnienia. W razie dalszych pytań należy skontaktować się z administratorem: %2.

en: You can also use the names of the standard HTML colors (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, or aqua)
pl: Można także stosować standardowe nazwy kolorów (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, of aqua)

en: You can change your password at via %1
pl: Hasło można zmienić na stronie: %1

en: You can give this web a different name.
pl: Nazwa działu może zostać zmieniona.

en: You can set your favorite language permanently by setting the %1 variable in your user topic.
pl: Domyślny język tworzonych stron można wybrać poprzez ustawienie zmiennej %1 na stronie domowej użytkownika.

en: You cannot register twice, the name %1 is already registered.
pl: Użytkownik o podanej nazwie %1 jest już zarejestrowany.

en: You have *not* been registered.
pl: Nie zostałeś zarejestrowany

en: You may be able to get your TWiki administrator to change the settings if they are inappropriate for your environment.
pl: W celu zmiany ustawień osobistych należy skontaktować się z administratorem.

en: You may need to close your browser to make this change take effect.
pl: Aby zmiany odniosły skutek, należy zamknąć i ponownie uruchomić przeglądarkę.

en: You now need to verify your e-mail address. You can do so by entering %1 in the form presented to you when this e-mail was sent, or by visiting %2
pl: Należy teraz sprawdzić podany adres email. Można to zrobić wpisując %1 w pole formularza wyświetlonego po wysłaniu listu lub przechodząc na stronę: %2.

en: You really ought to register a valid e-mail address. If TWiki can't find a registered e-mail for you in the secret database, it will look in your user topic for a line like this:
pl: Powinieneś zarejestrować swój adres email. Jeśli adres nie zostanie odnaleziony w bazie danych haseł, to będzie poszukiwany na Twojej stronie domowej wśród linii zapisanych następująco:

en: You will probably have to ask your administrator, %1, to do this.
pl: Aby wykonać tę operację, należy się skontaktować z administratorem:  %1.

en: Your %1.LoginName
pl: [[%1.LoginName][Nazwa konta]]

en: Your activation code has been sent to %1.  Either click on the link in your e-mail or enter the code in the box below to activate your membership. (This code is of the form "YourName.xxxxxxxxxx")
pl: Kod aktywacyjny został przesłany na adres: %1. W celu aktywacji konta użytkownika kliknij skrót zamieszczony w wysłanym liście lub wpisz kod aktywacyjny w poniższym polu. Uwaga: kod należy wpisać w formacie: "NazwaKonta.xxxxxxxxxx".

en: Your password has been changed to %1.
pl: Twoje hasło zostało zmienione. Nowe hasło, to: %1.

en: Your password:
pl: Hasło:

en: Your personal %1 topic is located at %2. You can customize it as you like:
pl: Twoja strona domowa %1 znajduje się [[%2][tutaj]]. Dostosuj ją do swoich potrzeb.

en: Your registered e-mail address(es) are updated to: %1.
pl: Twój adres email został zmieniony. Nowy adres, to: %1.

en: Your signature to copy/paste:
pl: Twój podpis:

en: Your system may not support changing passwords through TWiki. Check with your TWiki administrator.
pl: Prawdopodobnie ta instalacja TWiki nie pozwala zmieniać hasła. Skontaktuj się z administratorem.

en: Your user name has been removed from the Authentication System.
pl: Nazwa konta użytkownika została usunięta z bazy haseł.

en: Your user topic has not been renamed. Please e-mail %1 to request this.
pl: Nazwa strony domowej nie została zmieniona. Powiadom administratora: %1.

en: [multiple of 3 spaces] * [space] Set [space] VARIABLENAME [space] = [value]
pl: [wielokrotność 3 spacji] * [spacja] Set [spacja] ZMIENNA [spacja] = [wartość]

en: _language_name
pl: Polski

en: about !BookView
pl: o !BookView

en: about regular expression search
pl: o wyrażeniach regularnych

en: access denied on root
pl: Brak dostępu

en: access denied on topic
pl: Brak dostępu

en: access denied on web
pl: Brak dostępu

en: access not allowed on root
pl: Brak dostępu

en: access not allowed on topic
pl: Brak dostępu

en: access not allowed on web
pl: Brak dostępu

en: accesskey='c'
pl: accesskey='r'

en: advanced search
pl: wyszukiwanie zaawansowane

en: and
pl: i

en: change, update, previous revisions, move, delete...
pl: zmień, odśwież, poprzednie wersje, przenieś, usuń...

en: checkboxes of referenced topics
pl: strony z odwołaniami

en: don't forget to check your Topic Settings
pl: nie zapomnij sprawdzić ustawienia strony (Topis Settings)

en: fields are required.
pl: pola są wymagane.

en: help
pl: pomoc

en: hints on good style
pl: w dobrym stylu

en: in raw text format
pl: w postaci kodu źródłowego

en: indicates mandatory fields
pl: oznacza pola wymagane

en: looking for references in _%1 web_ only
pl: wyszukiwanie odwołań tylko w dziale %1

en: looking for references in _all public webs_
pl: wyszukiwanie odwołań we wszystkich działach

en: manage
pl: zarządzaj

en: more...
pl: więcej...

en: now %1
pl: teraz %1

en: or
pl: lub

en: preview
pl: podgląd

en: put it back
pl: odłóż

en: retrieved at %1
pl: o godzinie: %1

en: title='Attach an image or document to this topic' accesskey='a'>&Attach
pl: title='Utwórz załącznik do strony' accesskey='a'>&Utwórz załącznik

en: title='Create new topic' accesskey='c'>&Create
pl: title='Utwórz nową stronę' accesskey='u'>&Utwórz

en: title='Delete or rename this topic; set parent topic; view and compare revisions' accesskey='m'>&More topic actions
pl: title='Usuń lub zmień nazwę strony; ustaw stronę nadrzędną; przejrzyj zmiany' accesskey='i'>&Inne operacje

en: title='Edit this topic text' accesskey='e'>&Edit
pl: title='Edytuj stronę' accesskey='e'>&Edytuj

en: title='Search all webs for topics that link to here' accesskey='l'>A&ll Webs
pl: title='Wyszukaj wszystkie strony z odwołaniami do bieżącej strony' accesskey='w'>We &wszystkich działach

en: title='Search the %1 Web for topics that link to here' accesskey='b'>We&b
pl: title='Wyszukaj strony w dziale %1 z odwołaniami do bieżącej strony' accesskey='d'>W &dziale

en: title='View raw text without formatting' accesskey='r'>&Raw View
pl: title='Wyświetl kod źródłowy strony' accesskey='r'>&Kod ź&ródłowy

en: title='View topic' accesskey='v'>&View topic
pl: title='Wyświetl stronę' accesskey='w'>&Wyświetl stronę

en: title='View total topic history' accesskey='h'>&History
pl: title='Historia strony' accesskey='h'>&Historia

en: value='Cancel' accesskey='c'
pl: value='Rezygnacja' accesskey='r'

en: value='Discard' accesskey='d'
pl: value='Rezygnacja' accesskey='r'

en: value='Preview' accesskey='p'
pl: value='Podgląd' accesskey='p'

en: value='Quiet save' accesskey='q'
pl: value='Zapisz bez powiadamiania' accesskey='q'

en: value='Save' accesskey='s'
pl: value='Zapisz' accesskey='z'

en: view
pl: wyświetl

en: you *must* have at least one valid registered e-mail to be able to reset your password. If none of your registered e-mail addresses is valid, and you have forgotten your password, contact %1.
pl: Aby móc zresetować hasło, *musisz* mieć przynajmniej jeden poprawny adres email. Jeśli żaden z zarejestrowanych adresów email nie jest poprawny, to aby zresetować hasło, musisz skontaktować się z administratorem: %1.
