TWiki $Id - en to cs translation catalogue (561 entries)

note: ($days)
en: %*(%1,day)
cs: %*(%1,den)

note: ($hours)
en: %*(%1,hour)
cs: %*(%1,hodin)

note: ($mins)
en: %*(%1,minute)
cs: %*(%1,minut)

note: ($secs)
en: %*(%1,second)
cs: %*(%1,sekund)

en: %1 - Registration for %2 (%3)
cs: %1 - Registrace pro %2 (%3)

en: %1 - complete TWiki documentation, Quick Start to Reference
cs: %1 - kompletní dokumentace TWiki, od přehledu k podrobné referenci

en: %1 - just for me
cs: %1 - pouze pro mne

en: %1 - starting points on TWiki
cs: 1 - výchozí bod v TWiki

en: %1 - try out TWiki on your own
cs: %1 - zkuste si TWiki sami

en: %1 - view a short introductory presentation on TWiki for beginners
cs: %1 - krátká prezentace TWiki pro začátečníky

en: %1 Web Home
cs: %1 Domů

en: %1 for changing your email address
cs: %1 pro změnu Vaší elektronické adresy

en: %1 for changing your password
cs: %1 pro změnu Vašeho hesla

en: %1 has a list of other TWiki users
cs: %1 má seznam ostatních uživatelů TWiki

en: %1 has been editing the topic for %2 and the lease is still active for another %3.
cs: %1 editoval článek %2 a pravděpodobně na něm stále pracuje jiný %3.

en: %1 has been registered with e-mail %2
cs: %1 byl zaregistrován s e-mailem %2

en: %1 home
cs: %1 Domů

en: %1 is a list of TWiki user documentation
cs: %1 je seznam uživatelské dokumentace

en: %1 is an invalid name for a new web
cs: %1 je chybné jm´´eno pro nový web

en: %1 is currently logged in
cs: %1 je v současnosti přihlášen

en: %1 is currently set to %2
cs: %1 je nastaven na %2

en: %1 is editing %2.
cs: %1 edituje %2.

en: %1 is in at least one group and cannot be removed
cs: %1 je nejméně v jedné skupině a nemůže být smazán

en: %1 is the default topic for deleted attachments.
cs: %1 je přednastaveným článkem pro smazané přílohy.

en: %1 lists all TWiki user tools
cs: %1 ukáže všechny uživatelské nástroje

en: %1 may still be editing %2.
cs: %1 stále může editovat %2.

note: ("<nop>$toWeb.<nop>$toTopic",                                             "<nop>$fromWeb.<nop>$fromTopic",                                             $date,                                             $by)
en: %1 moved from %2 on %3 by %4
cs: uživatel  %4 přesunul %1 z %2 do %3

en: %1 to create another web
cs: %1 pro vytvoření nového webu

en: %1 to customize the web specific preferences
cs: %1 pro změnu preferencí webu

en: %1 to start working on the new web
cs: %1 pro začátek práce na novém webu

en: %1 topic does not exist
cs: článek %1 neexistuje

en: &Cancel
cs: Pře&rušit

en: &Edit text
cs: &Editovat text

en: &History
cs: Historie

en: (%1 vs. %2)
cs: (%1 oproti %2)

en: (=all= to show all topics)
cs: (=all= pro všechny články)

en: (Use a topic name in TWiki.WikiNotation)
cs: Použijte jméno článku ve tvaru TWiki.JmenoClanku

en: (__Suggestion:__ How about uploading your picture to your topic?)
cs: (__Doporučení:__ Nechtěl by jste nahrát svojí fotografii ?)

en: (attach)
cs: (připoj)

en: (backlinks in %1 Web)
cs: (zpětné odkazy v %1 Webu)

en: (backlinks in all Webs)
cs: (zpětné odkazy ve všech Webech)

en: (change form)
cs: (změna formuláře)

en: (change language)
cs: (změň jazyk)

en: (changes)
cs: (změny)

en: (delete attachment)
cs: (smazat přílohu)

en: (delete)
cs: (smazat)

en: (edit form)
cs: (editovat formuláŕ)

en: (edit text)
cs: (editovat text)

en: (edit)
cs: (editovat)

en: (how you log in) LoginName:
cs: (jak jste se přihlásil) Účet:

en: (identifies you to others) WikiName:
cs: (identifikuje Vás ostatním) WikiName:

en: (more)
cs: (více)

en: (move attachment)
cs: (přesun přílohy)

en: (no parent, orphaned topic)
cs: (bez rodiče, osiřelý článek)

en: (none)
cs: (nic)

en: (oops)
cs: (Ou)

en: (optional)
cs: (volitelně)

en: (otherwise search %1 Web only)
cs: (jinak hledá pouze v %1 webu)

en: (recommended)
cs: (doporučené)

en: (rename)
cs: (přejmenovat)

en: (search results)
cs: (výsledky hledání)

en: (semicolon =;= for and)
cs: (středník =;= pro *a*)

en: (set preferences)
cs: (nastavit předvolby)

en: (single character first name)
cs: (první písmeno křestního jména)

en: (single character last name)
cs: (první písmeno přijmení)

en: (skipped)
cs: (přeskočeno)

en: *Change comment:* If you use _Change Properties_ to change a comment, the comment shown in the topic will change, but the comment shown against the attachment history will be the comment when the file was uploaded.
cs: *Komentář ke změně:* Pokud použijete _Změna předvoleb_ pro změnu komentáře,komentář ukázaný ve článku se změní, ale komentář ukázaný v historii přílohy bude komentář použitý, když byla přiloha nahrána.

en: *Formatting help:*
cs: *Nápověda k formátování:*

en: *Important:* the information provided in this form will be stored in a database on the TWiki server. This database is accessible to anyone who can access the server through the web (though passwords will be encrypted, and e-mail addresses will be obfusticated to help prevent spamming). Your country, or the country where the server is hosted, may have Data Protection laws governing the maintenance of such databases. If you are in doubt, you should contact %1 for details of the Data Protection Policy of this TWiki server before registering.
cs: *Důležité:* informace poskytované v tomto formuláři budou uloženy v databázi na TWiki serveru. Tato databáze je přístupná komukoli kdo může přistoupit k serveru přes web (ačkoli hesla budou zašifrována a emailovéadresy budou pozměněny kvůli spamování). Vaše země nebo země, kde je server může mít zákony týkající se administrace takové databáze. Pokud máte pochybnosti,kontaktujte prosím %1 kvůli detailům, týkajících se ochrany dat na tomto serverupřed registrací.

en: *Local file:* If you select a different file in _Local file:_, it is this that will be updated or added.
cs: *Lokální soubor:* Pokud vyberete jiný soubor jako _lokální:_, tak to bude ten, který bude změněn nebo přidán.

en: *bold* put word/phrase in asterisks: =<nop>*your phrase*=
cs: *tučně* uzavřete slovo/frázi do hvězdiček: =<nop>*Vaše fráze*=

en: *bullet list* 3 spaces, asterisk, 1 space: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp;your text=
cs: *seznam* 3 mezery, hvězdička, 1 mezera: =&&nbsp;&&nbsp;&&nbsp;*&&nbsp;Váš text=

en: *headings* 3 dashes, 1 to 6 pluses, 1 space: =---++&&nbsp;Your Heading=
cs: *nadpisy* 3 pomlčky, 1 až 6 plus. znamének, 1 mezera: =---++&&nbsp;Váš nadpis=

en: *italic* put word/phrase in underscores: =_<nop>your words_=
cs: *kurzíva* uzavřete slovo/frázi do podtržítek: =_<nop>Vaše fráze_=

en: *monospaced* put word/phrase in equal signs: =<nop>=your words==
cs: *neproporcionálně* uzavřete slovo/frázi do rovnítek: =<nop>=Vaše fráze==

en: *paragraphs* separate with blank line
cs: *odstavec* oddělte prázdnou řádkou

en: <a href='%1' rel='nofollow'>Edit settings</a> for this topic
cs: <a href='%1' rel='nofollow'>Změnit nastavení</a> pro tento článek

en: <em>in %1 web</em> only
cs: pouze <em>v %1 webu</em>

en: <em>in all public webs</em>
cs: <em>ve všech veřejných webech</em>

en: A %1 is divided into webs; each one represents one subject, one area of collaboration. You are trying to %2 in a web that does not exist.
cs: %1 je rozdělen do více webů; každý reprezentuje jedno téma, jednu oblast spolupráce. Zkoušíte %2 ve webu, který neexistuje.

en: A =.txt= extension is appended to some filenames for security reasons
cs: Přiloha =.txt= je připojena k některým souborům, kvůli bezpečnosti

en: A color starts with a # sign, followed by 6 hexadecimal numbers, e.g. =#FFFF00=.
cs: Barva začíná znakem # , následovaným 6 hexadecimálními čísly, např. =#FFFF00=.

note: ($data->{Email})
en: A confirmation e-mail has been sent to %1
cs: Potvrzovací e-mail byl odeslán %1

en: A link to a topic located in another web is written like %1. Make sure that the name of the web is not spelt wrongly on the previous page; fix the link if necessary.
cs: Odkaz na článek, který je v jiném webu se zapisuje takto: %1. Ujistěte se, že jméno webu je správné na předchozí stránce; opravte odkaz, pokud je to nezbytné.

en: A new system-generated password for your login name %1 (!WikiName %2) has been sent to your registered e-mail address. If your e-mail address is no longer valid, please contact %3
cs: Nové systémem vygenerované heslo pro Váš účet %1 (!WikiName %2) byl odeslán na Vaši registrovanou e-mailovou adresu. Pokud Vaše adresa není dále platná, kontaktujte prosím %3

en: Access Denied
cs: Přístup odepřen

en: Access check on %1 failed
cs: Přístup k %1 byl odepřen

en: Access keys
cs: Přístupový klíč

en: Action
cs: Akce

en: Action %1: %2.
cs: Akce %1: %2.

en: Add form
cs: Přidej formulář

en: Add your name to the list of users in the %1 topic in the %2 web.
cs: Přidejte Vaše jméno do seznamu uživatelů ve článku %1 na webu %2.

en: Adding a %1 variable in WebPreferences
cs: Přidána proměnná %1 ve vlastnostech webu

en: Admin Maintenance
cs: Administrátorská údržba

en: Advanced Search
cs: Rozšířené hledání

en: Advanced search
cs: Rozšířené hledání

en: After submitting this form your e-mail will be changed, and you will be returned to this form.
cs: Po odeslání tohoto formuláře bude Váš email změněn a Vy se vrátíte zpět do tohoto formuláře.

en: After submitting this form your password will be changed.
cs: Po odeslání tohoto formuláře Vaše heslo bude změněno.

en: After submitting this form, you will receive an e-mail with your new, *system-generated* password, and a link to a page where you can change it.
cs: Po odeslání tohoto formuláře obdržíte email s Vaším novým, *systémem vygenerovaným* heslem a odkazem na stránku, kde ho můžete změnit.

en: All public webs
cs: Všechny veřejné weby

en: Allow non <nop>WikiWord for the new topic name
cs: Povolí ne <nop>WikiWord pro nový název článku

en: Alternatively hit back to go back to TWiki.TWikiRegistration and choose a different username.
cs: Alternativně stiskněte Zpět, pro návrat zpět do TWiki.TWikiRegistration a vyberte jiné jméno.

en: An e-mail could not be delivered. Please notify your %1 administrator, %2
cs: Email nemohl být doručen. Uvědomte prosím Vašeho administrátora %1, %2

en: An error page will be shown if either of the topics are locked by another user.
cs: Chybová stránka se ukáže, pokud některý z článků je alokován jiným  uživatelem.

en: And populated with topics from the base web
cs: Naplněno ćlánky ze základního webu

en: Attach
cs: Příloha

en: Attach file to %1
cs: Připoj soubor k %1

en: Attach image or document on %1
cs: Připoj obrázek nebo soubor k %1

en: Attach new file
cs: Připoj nový soubor

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachment '%1' does not exist
cs: Přiloha '%1' neexistuje

en: Attachment already exists in new topic
cs: Přiloha už v novém článku existuje

en: Attachment delete failed
cs: Vymazání přílohy selhalo

en: Attachment does not exist
cs: Příloha neexistuje

en: Attachment move failed
cs: Přesun přílohy selhal

en: Attachments will not be shown in topic view page.
cs: Přílohy se nezobrazují na stránce Prohlížení článku

en: Attention
cs: Pozor

en: Attribute
cs: Vlastnosti

en: Automated notification of topic changes
cs: Automatické upozorňování na změny článku

en: Available Information
cs: Dostupné informace

en: Back to topic
cs: Zpět na článek

en: Backlinks
cs: Zpětné odkazy

en: Backlinks to %1 in %2 Web
cs: Zpětné odkazy na %1 v %2 Webu

en: Backlinks to %1 in all Webs
cs: Zpětné odkazy na %1 ve všech Webech

en: Base web %1 is missing or does not exist
cs: Základní web %1 není dostupný nebo neexistuje

en: Both body and title
cs: Tělo článku i nadpis

en: By default, viewing the Trash web is restricted to %1. If you would like to allow all users to view the Trash web, remove the =ALLOWWEBVIEW= restriction in WebPreferences.
cs: Je pŕednastaveno, že Trash web je dostupný pouze %1. Pokud chcete, aby všichni uživatelé viděli Trash web, odstraňte =ALLOWWEBVIEW= restrikci ve WebPreferences.

en: Can't find user %1
cs: Nemohu nalézt uživatele %1

en: Can't get an e-mail address for %1 (required for password reset)
cs: Nemohu zjistit emailovou adresu pro %1 (požadovaná pro nové nastavení hesla)

en: Cancel editing and discard changes
cs: Zrušit editování a zahodit změny

en: Cannot create %1 because it already exists.
cs: Nemohu vytvořit %1 protože už existuje.

en: Cannot create web %1 because it already exists
cs: Web %1 nelze vytvoŕít, protože už existuje

en: Cannot rename %1 to %2 because it already exists.
cs: Nelze přejmenovat %1 do %2 protože už existuje.

en: Case sensitive
cs: Citlivé na velikost

en: Categories
cs: Kategorie

en: Change Password
cs: Změň heslo

en: Change comment and properties only
cs: Změna pouze komentáře a vlastností

en: Change from:
cs: Změň z:

en: Change language
cs: Změň jazyk

en: Change links in topics that refer to !%1 in any Web:
cs: Změní odkazy v článcích, které odkazují na !%1 ve všech webech:

en: Change links in topics that refer to !%1 in the %2 Web:
cs: Změní odkazy v článcích, které odkazují na !%1 ve webu %2:

en: Change links in topics that refer to %1 in any Web:
cs: Změní odkazy v článcích, které odkazují na !%1 ve všech webech:

en: Change links in topics that refer to %1 in the %2 Web:
cs: Změní odkazy v článcích, které odkazují na !%1 ve webu %2:

en: Change password
cs: Změň heslo

en: Change topic
cs: Změna článku

en: Changed
cs: Změněno

en: Changed:
cs: Změněno

en: Changes
cs: Změny

note: ($r2, $r1)
en: Changes from r%1 to r%2
cs: Změněno z verze r%1 to r%2

en: Checked topics will be updated to point to the new topic location.
cs: Označené články budou aktualizovány do bodu do nového umístění příloh.

en: Checked topics will be updated to point to the new web name.
cs: Označené články budou aktualizovány do bodu do nového jména webu.

en: Child topics in %1 web
cs: Podřízené články v %1 webu

en: Clear all
cs: Vymaž vše

en: Click to move topic back to previous location, with option to change references.
cs: Klikni na přesun článku zpět na předchozí umístění s možností změnit odkazy.

en: Color %1 has an invalid format
cs: Barva %1 má nesprávný formát

en: Comment
cs: Komentář

en: Comments:
cs: Komentáře:

en: Compare revisions
cs: Porovnejte revize

en: Confirm rename or move
cs: Podvrďte přejmenování nebo přesun

en: Conflict
cs: Konflikt

en: Contact %1 if you have any questions.
cs: Kontaktujte %1 pokud máte nějaké otázky.

en: Continue and try to rename web?
cs: Pokračujte a zkuste přejmenovat web?

en: Copyright &&copy; by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
cs: Copyright &&copy; podle přispívajících autorů. Všechen materiál na této platformě pro spolupráci je vlastnictvím přispívajících autorů.

en: Could not create the new web %1
cs: Nemohu vytvořit nový web %1

en: Could not find template
cs: Nemohu nalézt šablonu

en: Could not save %1.
cs: Nemohu uložit %1

en: Country:
cs: Země:

en: Create <nop>TestTopic###
cs: Vytvořit <nop>TestTopic###

en: Create New Topic
cs: Nový članek

en: Create New Topic in %1 Web
cs: Nový článek v %1

en: Create a link to the attached file
cs: Odkaz na přilohu

en: Create a new auto-numbered test topic:
cs: Vytvořit nový automaticky očíslovaný testovací článek:

en: Create a new document by name:
cs: Nový dokument pod jménem:

en: Create by Name
cs: Vytvořit pod jménem

en: Create personal sidebar
cs: Vaše osobní stránka

en: Create this topic
cs: Vytvořit tento článek

en: Create your personal %1 topic using your WikiName as topic name, and add the data you submitted to the topic.
cs: Vytvořte Váš osobní %1 článek použitím Vašeho WikiName jako jména článku,a přidejte data které jste odeslali do článku.

en: Creating a suitable Form Definition topic
cs: Vytvořte vhodný Definiční článek formuláře

en: Current location:
cs: Nyní jste zde:

en: Current parent:
cs: Současný nadřízený:

en: Current password
cs: Současné heslo

en: Date
cs: Datum

en: Dear %1
cs: Vážený %1

en: Debug
cs: Ladění

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete attachment
cs: Smazat přílohu

en: Delete topic
cs: Vymazat článek

en: Delete topic...
cs: Vymazat článek...

en: Describe the file so other people know what it is.
cs: Popište soubor, tak aby ostatní lidé věděli o co jde.

en: Did you want to [[%1][reset %2's password]]?
cs: Chtěl jste  [[%1][vynulovat %2 heslo]]?

en: Difference:
cs: Rozdíly:

en: Do not show attachment in table
cs: Neukazovat přílohu v tabulce

en: Do show:
cs: Ukaž:

en: Don't show:
cs: Neukazuj:

en: During deletion of attachment =%1= an error was found. Please notify your %2 administrator.
cs: Během mazání přílohy =%1= byla nalezena chyba. Prosím uvědomte Vašeho administratora %2.

en: During move of attachment %1 to %2 an error was found. Please notify your %3 administrator.
cs: Během přesunu Vaší přílohy %1 do %2 byla nalezena chyba. Prosím uvědomteVašeho administratora %3.

en: During rename of topic %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
cs: Během přejmenování Vašeho článku %1 na %2 se objevila chyba (%3). Prosím uvědomte Vašeho %4 administratora.

en: During rename of web %1 to %2 an error (%3) was found. Please notify your %4 administrator.
cs: Během přejmenování webu %1 na %2 se objevila chyba (%3). Prosím uvědomte %4 - administrátora.

en: During save of %1 an error was found by the version control system. Please notify your %2 administrator.
cs: Během ukládání %1 se objevila chyba u version control systému. Prosím uvědomte %2 - administrátora.

en: E-mail address:
cs: Emailová adresa:

en: E-mail changed successfully!
cs: Email byl úspěšně změněn!

en: Each preference has the syntax
cs: Každá preference má syntaxi

en: Edit
cs: Změň

en: Edit Anyway
cs: Přesto změň

en: Edit personal data
cs: Změňte vaše osobní údaje

en: Edit text
cs: Změňte text

en: Edit this topic text
cs: Změňte text tohoto článku

en: Edit topic preference settings
cs: Změňte nastavení tohoto článku

en: Either you did not specify a file name, or the file you are trying to upload %1 has no content. You may not upload an empty file.
cs: Buď jste nevložil jméno souboru nebo soubor %1, který se pokoušíte nahrát nemá žádný obsah. Nemůžete nahrát prázdný soubor.

en: Enlarge edit box
cs: Zvětšit editovací prostor

en: Error registering user %1
cs: Chyba při registraci uživatele %1

en: Error saving topic
cs: Chyba při uložení ćlánku

en: Error: File attachment at %1,%2 does not exist
cs: Chyba: Příloha v %1,%2 neexistuje

en: Error: Unsupported content type: %1 (Must be =text/html=, =text/plain= or =text/css=)
cs: Chyba: Nepodporovaný typ souboru: %1 (Musí být =text/html=, =text/plain= nebo =text/css=)

en: Error: Unsupported protocol. (Must be 'http://domain/...')
cs: Chyba: Nepodporovaný protokol. (Musí být 'http://domain/...')

en: Errors
cs: Chyby

en: Failed to include URL %1
cs: Chyba při vložení URL %1

en: Fields marked %1 are required
cs: Pole označená %1 jsou nutná

en: File has been uploaded with different name
cs: Soubor byl nahrán pod odlišným jménem

en: Find topics that link to %1 ...
cs: Najít články které odkazují na %1 ...

en: Finish creating an account for you, so that you can start editing pages using your WikiName.
cs: Dokončete vytvoření Vašeho úćtu, tak, aby jste mohl začít měnit stránkys pouźitím Vašeho WikiName.

en: First Name:
cs: Křestní jméno:

en: Force new revision
cs: Vynucení nové revize

en: Forgotten your password?
cs: Zapomněl jste Vaše heslo?

en: Form Definition %1 missing
cs: Definice formuláře %1 chybí

en: Form definition missing
cs: Definice formuláře chybí

en: Go back
cs: Jdi zpět

en: Go back in your browser and insert information for all mandatory fields.
cs: Jděte zpět v prohlížeči a vložte informace pro všechny nutné pole.

en: Go back in your browser and save your changes locally.
cs: Jděte zpět ve svém prohlížeči a uložte Vaše změny lokálně.

en: Good examples:
cs: Dobré příklady:

en: Groups
cs: Skupiny

en: Hello %1
cs: Vítejte %1

en: Help
cs: Nápověda

en: How about attaching your photo?
cs: Nechtěl by jste připojit Vaší fotografii?

en: How to activate your %1 registration
cs: Jak aktivovat Vaši %1 registraci

en: However, the filename has been changed from %1 to %2. Please make a note of it.
cs: Jakkoliv, soubor byl změněn z %1 na %2. Prosím učiňte o tom poznámku.

en: I forgot my password
cs: Zapomněl jsem své heslo

en: Ideas, requests, problems regarding %1? <a href='%2'>Send feedback</a>
cs: Nápady, požadavky, problémy týkající se %1? <a href='%2'>Pošli svoji reakci</a>

en: If this line isn't present see _upgrade_ section below
cs: Pokud se tato řádka neukazuje, zkontroluj _upgrade_ sekci dole

en: If this topic is missing create it, otherwise check it for errors.
cs: Pokud tento článek chybí, vytvořte ho, jinak ho zkontrolujte na chyby.

en: If you already know the name of the topic, enter the name of the topic into the [[%1][Jump box]] at the top
cs: Jestliže znáte název článku, vložte název článku do [[%1][Jump box]] nahoře

en: If you are developing a <nop>TWikiApplication, see %1 for a description of the correct parameters.
cs: Pokud vytváříte <nop>TWikiApplication, podívejte se na  %1 pro popis správných parametrů.

en: If you came here by clicking on a question mark link
cs: Pokud jste sem přišel stiskem otazníku

en: If you enter a different name, make sure the topic does  exist.
cs: Pokud vložíte rozdílné jméno, ujistěte se, že článek existuje.

en: If you got this e-mail by mistake: Somebody (%1) registered at the %2 site using your mail address %3. Contact %4 if this is in error.
cs: Pokud jste dostal tento mail omylem: Někdo (%1) se zaregistroval na %2 serveru s použitím Vaší emailové adresy %3. Kontaktujte %4 pokud je to chyba.

en: If you have any questions about registration, send an e-mail to %1.
cs: Pokud máte libovolné otázky o registraci, pošlete email %1.

en: If you have any questions, please contact %1.
cs: Pokud máte libovolné otázky, kontaktujte prosím %1.

en: If you haven't set a password yet or you want to reset it, go to: %1
cs: Pokud jste zatím nenastavil heslo nebo ho chcete znovu nastavit, jděte na: %1

en: If you received a link to this topic in an e-mail or just want to look at the topic, [[%1][cancel save]] to go to %2.
cs: Pokud jste obdržel odkaz na tento článek v emailu nebo se chcete pouze podívat na článek, stiskněte [[%1][přerušit uložit]] aby jste přešli na %2.

en: If you want to create the topic
cs: Pokud chcete vytvořit článek

en: If you would like to create this web
cs: Pokud chcete vytvořit tento web

en: If your old e-mail addresses are all invalid (you can't receive mail there any more) and you have forgotten your password, please contact %1 for help.
cs: Pokud je Vaše emailová adresa nefunkční (nemůžete odsud přijímat žádnou poštu) a zapomněl jste své heslo, pro pomoc kontaktujte %1.

en: If your user topic is not protected from changes by other people, and you don't register an e-mail address using this form, then your user account could be hijacked by someone else.
cs: Pokud Váš osobní článek není chráněn před změnamiod ostatních lidí a vy jste nezaregistroval Váš email pomocí tohoto formuláře, potom by Váš účet mohl být převzat někým jiným.

en: Images will be displayed, for other attachments a link will be created.
cs: Obrázky budou zobrazeny, pro ostatní přílohy bude vytvořen odkaz.

en: In reversed order
cs: V obráceném pořadí

en: In some cases, TWiki changes the name of the uploaded file to make it safe and accessible across all platforms:
cs: V některých případech, TWiki změní jméno nahraného souboru tak, aby ho udělal bezpečným a přístupným ze všech platforem:

en: Incorrect %1
cs: Chybné %1

en: Incorrect %1.WikiNames:
cs: Chybné %1.WikiNames:

en: Incorrect Password
cs: Chybné heslo

en: Incorrect parameters to the =%1= script
cs: Chybné parametry pro =%1= skript

en: Invalid Activation Code
cs: Chybný aktivační kód

en: Invalid e-mail address
cs: Chybná emailová adresa

en: It is probably OK to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save the topic while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
cs: Pravděpodobně je v pořádku pokračovat a upravovat - pokud neplánujete měnit datave formuláři připojeném ke článku. Pokud %1 _uloží článek_ dokud ho Vy editujete, Vaše změny budou sloućeny a nic se neztratí. Data formuláře bohužel nemohou být jednoduše sloučena, proto se Vám v tomto případě doporučuje zkontrolovat nejdřive %1.

en: It's usually best to choose a short name for the new web, as it is easier to link to them later on. Characters not allowed in web names, such as spaces will automatically be removed.
cs: Obvykle je nejlepší vybrat krátké jméno pro nový web, protože je lehčí tvořitodkazy na něj. Písmena nepovolená ve jménu článku, jako jsou mezery budou automaticky odstraněna.

en: Jump
cs: Přejdi na

en: Last Name:
cs: Poslední jméno

en: Last editor
cs: Poslední editor

en: Last modified time
cs: Naposledy změněno

en: Limit results to:
cs: Omezit výsledky na:

note: ($left) ($right)
en: Line: %1
cs: Řádek: %1

note: ($left,$right)
en: Line: %1 to %2
cs: Řádek: %1 až %2

en: List all topics in the %1 web in alphabetical order
cs: Všechny články v %1 podle abecedy

en: List topics that start with the letter:
cs: Články, které začínají písmenem:

en: Log In
cs: Přihlásit

en: Log Out
cs: Odhlásit

en: Login name %1
cs: Přihlášen %1

en: Logon
cs: Přihlásit

en: Mail to
cs: Odeslat mail

en: Make search:
cs: Hledání:

en: Missing Fields
cs: Chybějící pole

en: Missing action command
cs: Chybí příkaz akce

en: Modify search
cs: Změň hledání

en: More Actions on Topic %1
cs: Další akce s článkem %1

en: More formatting help
cs: Více nápovědy k formátování

en: More topic actions...
cs: Další akce...

en: Move
cs: Přesun

en: Move attachment
cs: Přesun přílohy

en: Move attachment to web:
cs: Přesun přílohy do:

en: Move file attachment
cs: Přesun přílohy

en: Move to web:
cs: Přesun do:

en: Move topic to web:
cs: Přesun článku do:

en: My Links
cs: Mé odkazy

en: NEW
cs: NOVÝ

en: Name of new web is missing
cs: Chybí jméno nového webu

en: New e-mails (space-separated list)
cs: Nové emailové adresy (mezerou oddělený seznam)

en: New or changed topics in %1, since %2:
cs: Nový nebo změněný článek v %1, od %2:

en: New parent web:
cs: Nový nadřízený web

en: New password
cs: Nové heslo

en: New topic name %1 is not a %2
cs: Nové jméno článku %1 není %2

en: New web name:
cs: Nové jméno webu:

en: Newer revision:
cs: Novější revize:

en: No child topics
cs: Žádné podřízené články

en: No permission to view %1
cs: Nemáte právo pro prohlížení %1

en: No users to reset passwords for.
cs: %Žádní uživatelé pro znovunastavení hesla

en: Not recommended when deleting a topic.
cs: Nedoporučeno při mazání článku

en: Note that any URLs that refer to the attachment will be broken after this move.
cs: Bohužel všechny odkazy (URL), které ukazují na tuto přílohu budou chybné po tomto přesunu.

en: Note:
cs: Poznámka:

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Notifications
cs: Upozornění:

en: Number of topics:
cs: Počet článků

en: Older revision:
cs: Starší revize

en: Once registered you can login using your %1 and password.
cs: Po zaregistrování se můžete přihlášit jako %1 s Vaším heslem.

en: Only members of the %1 are allowed to perform this action.
cs: Pouze členové %1 jsou oprávnění provést tuto akci.

en: Opens page in new window
cs: Otevře stránku v nvém okně

en: Optionally change topic name:
cs: Volitelně změní jméno článku:

en: Optionally enter a different topic name:
cs: Volitelně vložte odlišné jméno článku:

en: Organisation URL:
cs: URL organizace:

en: Organisation name:
cs: Jméno organizace:

en: Other Country
cs: Ostatní země

en: Other search options:
cs: Ostatní možnosti při hledání:

en: Otherwise, use this form to get a new one e-mailed to you.
cs: Jinak použijte tento formulář aby jste dostal nový emailem.

en: Password
cs: Heslo

en: Password changed successfully!
cs: Změna hesla byla úspěšná!

en: Password reset failed
cs: Znovunastavení hesla bylo neúspěšné

en: Passwords do not match
cs: Hesla si neodpovídají

en: Personal Preferences
cs: Osobní preference

en: Pick one of the %1.
cs: Vyberte jedno z %1.

en: Placeholder for trashed attachments
cs: Místo pro vymazané přílohy

en: Please contact %1 if you have any questions.
cs: Prosím kontatujte %1 pokud máte libovolné otázky.

en: Please go _back_ in your browser and try a new name.
cs: Prosím jděte _zpět_ ve vašem prohlížeči a zkuste nové jméno.

en: Please go back in your browser and check again.
cs: Prosím jděte zpět ve Vašem prohlížeči a zkontrolujte to znova.

en: Please go back in your browser and try again.
cs: Jděte zpět ve Vašem browseru a zkuste to znova.

en: Please make sure you spelled the %1 correctly and try again. If you get stuck, please mail %2.
cs: Ujistéte se prosím, že jste napsal %1 správně, ješté jednou. Pokud jste se opravdu zasekl, prosím zašlete mail %2.

en: Please visit %1 to change your password to something more memorable for you.
cs: Přejděte prosím na %1 a změňte Vaše heslo na něco, co si snáže zapamatujete.

en: Preferences
cs: Preference

en: Preferences for
cs: Preference pro

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Read %1 to get a quick overview of this collaboration platform. To learn more, study the TWikiTutorial, which is accessible from the same link.
cs: Přečtěte si prosím %1 aby jste získal přehled o této platformě ke spolupráci. Aby jste se naučil více, čtěte TWikiTutorial, který je odtud přístupný.

en: Read new revision help text in new window
cs: Přečtěte si nápovědu k nové revizi v novém okně

en: Read on
cs: Pročtěte si

en: Recently changed topics
cs: Naposledy změněné články

en: Register
cs: Registruj

en: Registered users can [[%1][change]] and [[%2][reset]] their passwords.
cs: Registrovaní uživatelé mohou [[%1][změnit]] a [[%2][znovunastavit]] jejich hesla.

en: Registration
cs: Registrace

en: Regular expression search
cs: Hledání pomocí regulárních výrazů

en: Related Topics
cs: Podobné články

en: Related topics:
cs: Podobné články:

en: Remember to update your user topic if you want your e-mail change to be reflected there as well.
cs: Nezapomeňte změnit článek o Vás, pokud chcete aby Váš email tam byl také změněn.

en: Remember your password?
cs: Pamatujete si Vaše heslo?

en: Remove the user from the group(s) %1 first.
cs: Odstraň nejdřive uživatele ze skupiny(skupin) %1.

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename failed
cs: Přejmenování selhalo

en: Rename or move topic
cs: Přejmenovat nebo přesunout článek

en: Rename, move or delete this web:
cs: Přejmenovat, přesunout nebo smazat web:

en: Rename/Move
cs: Přejmenovat/Přesunout

en: Rename/move topic...
cs: Přejmenovat/přesunout článek...

en: Rename/move/delete web...
cs: Přejmenovat/přesunout/smazat web...

en: Replace form...
cs: Nahraď formulář...

en: Reset Password
cs: Znovunastav heslo

en: Reset password
cs: Znovunastav heslo

en: Results from %1 web
cs: Výsledky z webu %1

en: Return to %1.
cs: Návrat do %1.

en: Retype new password
cs: Zopakujte Vaše nové heslo

en: Retype password:
cs: Zopakujte Vaše heslo:

en: Rev %1 was saved by %2, while you were still editing.
cs: Revize %1 byla uložena uživatelem %2, v době kdy Vy jste stále editoval.

en: Review recent changes in:
cs: Zkontrolujte poslední změny v:

en: Revision
cs: Revize

en: Saved to:
cs: Uloženo do:

en: Search
cs: Hledej

en: Search all webs for topics that link to here
cs: Prohledej všechny weby pro články, které odkazují sem

en: Search string
cs: Hledej řetězec

en: Search the %1 Web for topics that link to here
cs: Hledej články ve webu %1 které sem odkazují

en: Search where:
cs: Kde hledat:

en: Searched:
cs: Prohledáno:

en: Security Note:
cs: Bezpečnostní poznámka:

en: See %1 for a list of existing users or register as new user in %2.
cs: Zkontrolujte %1 v seznamu existujících uživatelů nebo se zaregistrujte jako nový uživatel v %2.

en: See %1 for information about Form Definitions.
cs: Přečtěte si %1 pro informaci o definici formuláře.

en: See also the faster %1
cs: Podívejte se také na rychlejší %1

en: See also the verbose %1.
cs: Podívejte se také na podrobnější %1.

en: See also:
cs: Také:

en: Select
cs: Vyber

en: Select a new local file to update attachment
cs: Vyberte nový lokální soubor pro změnu přílohy

en: Select all
cs: Vyber vše

en: Select, copy and paste your signature text to the bottom of your entry
cs: Vyberte, zkopírujte a vložte Váš podpis na konec Vašeho zápisu

en: Send you a confirmation of your registration by e-mail.
cs: Odešle Vám potvrzení o Vaší registraci emailem.

en: Sequential
cs: Sekvenčně

en: Set all
cs: Nastav vše

en: Set new topic parent
cs: Nastavit nový nadřízený článek

en: Show help
cs: Ukaž nápovědu

en: Show tool-tip topic info on mouse-over of %1 links, on or off:
cs: Ukazovat krátký popis při přejetí myší přes odkaz %1, zapnout nebo vypnout:

en: Shrink edit box
cs: Zmenšit editovací oblast

en: Side by side
cs: Vedle sebe

en: Similar topics in this web (if any):
cs: Podobné články v tomto webu (jestli jsou)

en: Simple search
cs: Hledej

en: Size
cs: Velikost

en: Some add schedule information and vacation notice.
cs: Někdo přidal informace o rozvrhu a poznámky o volnu.

en: Some characters such as =&#126;=, =$=, =@=, =%= are removed
cs: Některé znaky jako je =&#126;=, =$=, =@=, =%= jsou mazány

en: Some people turn it into a personal portal with favorite links, what they work on, what help they'd like, etc.
cs: Někteří lidé to změní na svůj personální portál s nejoblíbenějšími odkazy, na čem pracují, apod.

en: Sort results by:
cs: Seřaď výsledky podle:

en: Spaces are replaced by underscores
cs: Mezery jsou nahrazeny podtržítky

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Submit
cs: Potvrdit

en: Submitted content:
cs: Potvrzený obsah:

en: Subscribe / Unsubscribe in:
cs: Příhlásit/ Odhlásit z:

en: Summaries
cs: Shrnutí

en: TIP: to search for all topics that contain ="SOAP"=, ="WSDL"=, a literal ="web service"=, but not ="shampoo"=, write:
cs: TIP: pro hledání všech článků, které obsahují ="SOAP"=, ="WSDL"=, a literal ="web service"=, ale ne ="shampoo"=, napište:

en: TWiki password reset for %1
cs: TWiki znovunastavení hesla pro %1

en: TWiki's user interface is available in several languages. If you want to change the language for this session, choose one of the following and hit "Change language". Otherwise, follow the "Cancel" link on the bottom of the page to return to the previous topic.
cs: Uživatelské rozhraní TWiki je dostupné v nékolika jazycích. Pokud chcete jazyk pro toto sezení, vyberte jeden z následujících jazyků a stiskněte  "Změň jazyk". Jinak stiskněte odkaz "Přerušit" dole na stránce, aby jste se vrátil na předchozí článek.

en: Test Topics
cs: Testovací články

en: Text body
cs: Tělo článku

en: Thank you for registering
cs: Díky za Vaši registraci

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Please save this e-mail for future reference.
cs: Díky za Vaši registraci v této %1 platformě pro spolupráci %1. Prosím uložte si tento email.

en: Thank you for registering in the %1 collaboration platform. Your verification code is %2.
cs: Díky za Vaši registraci v %1 - platformě pro spolupráci. Váš verifikační kód je %2.

en: The %1 field must be your first and last name in %2, e.g. your capitalized first and last name with spaces removed.
cs: %1 je Vaše křestní jméno, %2 Vaše příjmení, tj. Vaše Křestní jméno a příjmení bez mezer a s prvními písmeny velkými.

en: The %1 topic already exists
cs: Článek %1 už existuje

en: The %1 web does not exist
cs: Web %1 neexistuje

en: The %1 web is the sandbox you can use for testing. Everybody is welcome to add or delete some stuff. It is recommended to walk through the %2 to get a jumpstart on the %3 tool. A good rule of thumb is to add at the end of the page and sign and date it with your %4.
cs: Web %1 je web, který můžete použít pro testování. Každý je vítán přidávat nebo mazat články. Doporučejeme Vám projít si %2 a získat přehled o pomůckách %3. Dobrý zvyk je podepsat se na konci stránky spolu s datumem a %4.

en: The %1 web of TWiki. TWiki is a Web-Based Collaboration Platform for the Enterprise.
cs: Web %1 vytvořený ve TWiki. TWiki je webově založená platforma pro spolupráci pro libovolné prostředí.

en: The activation code %1 is invalid.
cs: Aktivační kód %1 je neplatný.

en: The attachment and any history will be moved to the new topic.
cs: Přiloha a veškerá historie změn budou přesunuty do nového článku.

en: The chances are good that %1 has simply navigated away from the edit page without saving.
cs: %1 pravděpodobně odešel pryč z editování stránky bez uložení změn.

en: The checkmarked topics will be updated (another form will appear which will _eventually_ allow you to rename any topics that were locked)
cs: Označené články budou změněny (ukáže se další formulář, který Vám _nakonec_ umožní přejmenovat libovolný článek, který byl zamknut)

en: The e-mail address for this account is not valid.
cs: Emailová adresa pro tento účet není správná.

en: The entry for user %1 was missing in the password system.
cs: Záznam pro uživatele %1 chyběl systému.

en: The file has been uploaded and attached properly to the %1 topic.
cs: Soubor byl nahrán a v poŕadku připojen ke článku %1

en: The following topics are locked for edit, and cannot be moved:
cs: Následující ćlánky jsou zamćeny pro editování a nemohou být přesunuty:

en: The following topics refer to topics in this web, but are being edited:
cs: Následující články odkazují na články v tomto webu, ale nyní jsou editovány:

en: The following topics refer to topics in this web, but you are denied access to them:
cs: Následující články odkazují na články v tomto webu, ale Vy k nim máte zakázán přístup:

en: The form should be defined in the topic %1
cs: Formulář měl být definován ve článku %1

en: The lease on this topic expired %1 ago.
cs: Zámek na tomto článku vypršel před %1

en: The new topic chosen must already exist.
cs: Nový vybraný článek už musí existovat.

en: The new web has been created
cs: Nový web byl vytvořen

en: The password you entered in the *old password* field is incorrect.
cs: Heslo, které jste vložil do *předchozího hesla* je nesprávná.

en: The required field %1 was not filled in.
cs: Požadované pole %1 nebylo vyplněno.

en: The topic is in an old format
cs: Článek je ve starém formátu

en: The two passwords you entered do not match.
cs: Hesla, která jste vložil nesouhlasí.

en: There are problems with renaming this web:
cs: Problémy s přejmenováním tohoto webu:

en: There should be a line that includes %1, look for %2 (or %3)
cs: Měly by zde být řádky, které obsahují %1, hledejte %2 (nebo%3)

en: This can be automatically upgraded by:
cs: Toto může být automaticky upgradováno na:

en: This could be for several reasons:
cs: Mohlo se stát z několika příčin:

en: This form is used to change your registered e-mail addresses. Your registered e-mails are used by TWiki for sending you e-mails, include notifications of password changes. The addresses you register via this form are kept secret and will *not* be published anywhere on this site.
cs: Tento formulář je použit pro změnu Vaší zaregistrované emailové adresy. Vaše zaregistrované emaily jsou použity TWiki pro zasílání zpráv, zahrnující upozornění na změny hesla. Adresa, kterou jste zaregistroval přes tento formuláŕ jsou bezpečně uložena a *nebudou* publikována nikde na tomto serveru.

en: This is a subscription service to be automatically notified by e-mail when topics change in this %1 web. This is a convenient service, so you do not have to come back and check all the time if something has changed. To subscribe, please add a bullet with your %2 in alphabetical order to this list:
cs: Toto je služba, kdy jste automaticky upozorněni emailem, pokud se změní článek v tomto %1 webu. Pro přihlášení, prosím přidejte odrážku s Vaším %2 v abecedním pořádku do tohoto seznamu:

en: This is an automated e-mail from %1.
cs: Toto je automatický email od %1.

en: This is an automated e-mail notification of user registration in %1.
cs: Toto je automatické upozornění na registraci uživatele v %1

en: This is the Trash. Here you can undelete topics; deleted attachments are in TrashAttachment.
cs: Tohle je Koš. Zde můžete obnovit články; smazané přílohy jsou v koši příloh

en: This name has been chosen so it doesn't conflict with any other topics already in the %1 web.
cs: Toto jméno bylo zvoleno tak, aby nekolidovalo s žádným článkem, který už je v %1 webu

en: This requires the form definition to be present.
cs: Toto vyžaduje aby existovala definice formuláře.

en: This topic has moved to %1.
cs: Článek byl přesunut do %1

en: This topic name is not recommended because it will not be linked automatically. See %1 for details
cs: Takovéto jméno článku není doporučeno, protože nebude automaticky spojováno. Podívejte se na %1 na detaily

en: This topic:
cs: Tento článek:

en: Those changes have been merged with yours to create Rev %1. Text fields will have been merged, but other data such as form fields may have overwritten the other users changes. Please inspect the topic to make sure it is OK, especially if you made any changes to form fields.
cs: Změny byly spojeny s Vašimi, pro vytvoření revize %1. Textové pole budou spojeny, ale ostatní data jako jsou pole formulářů mohou být přepsány změnami ostatních uživatelů. Prosím zkontrolujte článek aby jste se ujistili, že je vše v pořádku, obzvláště pokud jste udělal změny do polí formulářů.

en: To edit pages on this TWikiSite, you must have a registered user name and password.
cs: Pro editování stránek na tomto Webu musíte mít registrované uživatelské jméno aheslo.

en: To edit the topic anyway, click
cs: Pokud chcete článek přesto editovat, stiskněte

en: To register as a new user, simply fill out this form:
cs: Pro zaregistrování jako nový uživatel, jednoduše vyplňte tento formulář:

en: To see if %1 has finished editing yet, click
cs: Pro kontrolu, jestli %1 už ukončil editaci, stiskněte

en: To topic:
cs: K článku:

en: To web:
cs: K webu:

en: Topic Save Error
cs: Chyba při uložení článku

en: Topic attachments
cs: Přílohy článku

en: Topic can not be upgraded from old style category table
cs: Článek nemůže být upgradován ze starého stylu tabulky kategorií

en: Topic name
cs: Jméno článku

en: Topic name:
cs: Jméno článku:

en: Topic parent:
cs: Nadřízený článek

en: Topic save error
cs: Chyba uložení článku

en: Topic title
cs: Název článku

en: Topic was merged
cs: Článek byl spojen

en: Topics in %1 web:
cs: Články ve webu %1

en: Topics per web
cs: Články na web

en: Topics which are currently being edited by other users in the %1 Web:
cs: Články ve webu %1, které jsou v současnosti editovány ostatními uživateli:

en: Topics which refer to this web and are are currently being edited by other users:
cs: Články které odkazují na tento web a jsou v současnosti editovány ostatními uživateli:

en: Topics which refer to this web that you do not have permission to change:
cs: Články, které odkazují na tento web, u kterých nemáte právo je změnit:

en: Total matches
cs: Celkem vyhovuje

en: Try Again
cs: Zkuste znova

en: Uncomment preferences variables to activate them (remove the #-sign). Help and details on preferences variables are available in %1.
cs: Odkomentujte preferenční proměnné aby jste je aktivovali(odeberte značku #). Nápověda a detaily o preferenčních proměnných jsou dostupné v %1.

en: Unrecognized action command %1
cs: Nerozeznaný příkaz akce: %1

en: Update attachment %1 on %2
cs: Změna přílohy %1 v %2

en: Upload file
cs: Nahraj přílohu

en: Upload up to %1 KB.
cs: Maximální velikost přílohy je %1 KB.

en: Uploaded file %1 exceeds limit of %2 KB
cs: Velikost přílohy %1 přesáhla limit %2 KB

en: Uploaded file is too big
cs: Příloha je příliš veliká

en: Use %1 instead.
cs: Použijte spíše %1.

en: User Account %1 Deleted
cs: Účet %1 byl vymazán

en: User Reference
cs: Uživatelské reference

en: Username
cs: Váš účet

en: Users
cs: Uživatelé

en: Users with automatically generated passwords should proceed immediately to [[%1][change password]] to change their password to something memorable.
cs: Uživatelé s automaticky generovanými hesly by měli pokračovat do [[%1][změň heslo]] a změnit své heslo na něco zapamatovatelného.

en: Version
cs: Verze

en: Version history of %1
cs: Historické verze %1

en: View difference
cs: Zobraz rozdíly

en: View previous topic revision
cs: Prohlédni předchozí revize článku

en: View raw text without formatting
cs: Prohlédni nepracovaný text (bez formátování)

en: View topic
cs: Ukaž článek

en: View total topic history
cs: Ukaž celou historii článku

en: WARNING:
cs: VAROVÁNÍ

en: Warning: Can't INCLUDE %1 repeatedly, topic is already included. %2
cs: Varování: INCLUDE %1 nelze provést opakovaně, článek je už zahrnut. %2

en: Warning: This site does not allow %<nop>INCLUDE% of URLs
cs: Varování: Tento server nepovoluje %<nop>INCLUDE% odkazů

en: Web Search
cs: Hledání ve webu

en: Webs
cs: Weby

en: Welcome to the %1 web
cs: Vítejte do %1 webu

en: When %1 receives the form, it will mail an account activation code to the e-mail address you gave above. Enter that activation code in the following screen, or follow the link in the e-mail, to activate your account. Once your account is activated, %1 will:
cs: Když %1 obdrží formulář, odešle aktivační kód účtu na emailovou adresu, kterou jste zadal výše. Vložte tento aktivační kód na následující obrazovku nebo klikněte na odkaz v emailu, aby jste aktivoval váš účet. Jakmile je Váš úćet aktivován, %1 provede:

en: Who
cs: Kdo

en: Would you like to go to:
cs: Chcete jít na:

en: You are already registered
cs: Už jste registrován

en: You are also listed in the %1 topic
cs: Také jste uveden v článku %1

en: You are denied access to the following topics in the web:
cs: Nemáte přístup k tomuto článku:

en: You are encouraged to go ahead and edit - unless you intend to change data in a form attached to the topic. If %1 actually _does_ save while you are editing, your changes will be merged, and nothing will be lost. Form data cannot easily be merged though, so in this case you are recommended to check with %1 first.
cs: Povzbuzujeme Vás k editaci článků - pokud nechcete změnit data ve formuláři připojenému ke článku. Pokud %1 nakonec uloží článek pokud vy editujete, Vaše změny budou spojeny a nic se neztratí. Data formulářů nemohou být tak lehce spojena, proto v tomto případě Vám doporučujeme nejdříve kontaktovat %1.

en: You are here:
cs: Jste zde:

en: You are recommended to choose short names, preferably less than 10 characters, starting with an upper-case alphabetic character and using only alphanumeric characters. If you want to create a template web (a web just used as a base to create new webs) choose a name that starts with an underscore and has only alphanumeric characters.
cs: Doporučujeme Vám vybrat krátké jméno, nejlépe kratší než 10 znaků, začínající velkým písmenem a použít pouze písmena a číslice. Pokud chcete vytvořit vzorový web (web použitý pouze jako základ pro vytvoření nových webů), vyberte jméno, které  začíná podtržitkem a obsahuje pouze alfanumerické znaky.

en: You are trying to %1 an attachment that does not exist.
cs: Zkoušíte %1 k příloze, která neexistuje.

en: You can [[%1][create a new web]] if you have permission. Contact %2 if you have any questions.
cs: Můžete [[%1][vytvoř nový web]] pokud k tomu máte práva. Kontaktujte %2, pokud máte nějaké otázky.

en: You can also use the names of the standard HTML colors (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, or aqua)
cs: Můžete také použít jména standardních HTML barev  (black, silver, gray, white, maroon, red, purple, fuchsia, green, lime, olive, yellow, navy, blue, teal, or aqua)

en: You can change your password at via %1
cs: Můžete změnit Vaše heslo přes %1

en: You can give this web a different name.
cs: Webu můžete dát jiné jméno.

en: You can set your favorite language permanently by setting the %1 variable in your user topic.
cs: Váš jazyk můžete permanentně nastavit nastavením proměnné %1 ve Vašem osobním článku.

en: You cannot register twice, the name %1 is already registered.
cs: Nemůžete se registrovat dvakrát, účet %1 už je zaregistrováno.

en: You may be able to get your TWiki administrator to change the settings if they are inappropriate for your environment.
cs: Váš TWiki administrátor může změnit nastavení, pokud jsou nevhodné pro Vaše prostředí.

en: You may need to close your browser to make this change take effect.
cs: Musíte zavřít Váš prohlížeč, aby se změny projevily.

en: You now need to verify your e-mail address. You can do so by entering %1 in the form presented to you when this e-mail was sent, or by visiting %2
cs: Nyní je potřeba ověřit Vaši emailovou adresu. To můžete provést vložením %1 do formuláře, který se Vám zobrazil, když tento email byl odeslán nebo navštívením %2

en: You really ought to register a valid e-mail address. If TWiki can't find a registered e-mail for you in the secret database, it will look in your user topic for a line like this:
cs: Opravdu by jste měl zaregistrovat pravou emailovou adresu. Pokud TWiki nebude moci najít registrovaný email pro Vás ve své databázi, podívá se do Vašeho osobního článku pro ŕádek jako je tento:

en: You will probably have to ask your administrator, %1, to do this.
cs: Pravděpodobně se budete muset zeptat Vašeho administrátora - %1, aby jste toto mohl udělat.

en: Your %1.LoginName
cs: Vaše %1.PřihlašovacíJméno

en: Your activation code has been sent to %1.  Either click on the link in your e-mail or enter the code in the box below to activate your membership. (This code is of the form "YourName.xxxxxxxxxx")
cs: Váš aktivační kód byl odeslán do %1. Buď klikněte na odkaz ve Vašem emailu nebo vložte kód do pole níže, aby jste aktivoval Vaše členství. (Tento kód je ve formě "VašeJméno.xxxxxxxxxx")

en: Your password has been changed to %1.
cs: Vaše heslo bylo změnéno na %1.

en: Your password:
cs: Vaše heslo:

en: Your personal %1 topic is located at %2. You can customize it as you like:
cs: Váš osobní článek %1 je umístěn v %2. Můžete ho změnit, jak chcete:

en: Your registered e-mail address(es) are updated to: %1.
cs: Vaše zaregistrovaná adresa(y) jsou změnény na: %1

en: Your signature to copy/paste:
cs: Vaše značka pro kopírování/vložení:

en: Your user name has been removed from the Authentication System.
cs: Váš účet byl smazán z autentifikačního systému.

en: Your user topic has not been renamed. Please e-mail %1 to request this.
cs: Váš osobní článek nebyl pŕejmenován. Prosím pošlete email %1 s tímto požadavkem.

en: [multiple of 3 spaces] * [space] Set [space] VARIABLENAME [space] = [value]
cs: [násobek 3 mezer] * [mezera] Nastav [mezera] VARIABLENAME [mezera] = [mezera]

en: _language_name
cs: Cesky

en: about !BookView
cs: o !BookView

en: about regular expression search
cs: o hledání pomocí regulárních výrazů

en: access denied on topic
cs: přístup ke článku nepovolen

en: access denied on web
cs: přístup k webu nepovolen

en: access not allowed on topic
cs: přístup ke článku nepovolen

en: access not allowed on web
cs: přístup nepovolen k webu

en: advanced search
cs: pokročilé hledání

en: and
cs: a

en: change, update, previous revisions, move, delete...
cs: změnit, aktualizovat, předchozí revize, přesunout, vymazat...

en: checkboxes of referenced topics
cs: zatržení u odkazovaných článků

en: fields are required.
cs: pole jsou povinná

en: help
cs: nápověda

en: hints on good style
cs: nápověda k dobrému stylu

en: in raw text format
cs: v neupraveném textovém formátu

en: indicates mandatory fields
cs: označuje povinné pole

en: looking for references in _%1 web_ only
cs: hledám odkazy pouze v _%1 webu_

en: looking for references in _all public webs_
cs: hledám odkazy ve _všech veřejných webech_

en: manage
cs: řídit

en: more...
cs: více...

en: now %1
cs: nyní je %1

en: or
cs: nebo

en: put it back
cs: vložit zpátky

en: retrieved at %1
cs: nalezeno v %1

en: value='Cancel' accesskey='c'
cs: value='Přerušit' accesskey='c'

en: value='Discard' accesskey='d'
cs: value='Zruš' accesskey='d'

en: value='Preview' accesskey='p'
cs: value='Ukázka' accesskey='p'

en: value='Quiet save' accesskey='q'
cs: value='Ulož a pokračuj' accesskey='q'

en: value='Save' accesskey='s'
cs: value='Ulož' accesskey='s'

en: view
cs: náhled

en: you *must* have at least one valid registered e-mail to be able to reset your password. If none of your registered e-mail addresses is valid, and you have forgotten your password, contact %1.
cs: *Musíte* mít alespoň jeden funkční registrovaný email, aby jste byl schopen resetovat Vaše heslo. Pokud žádný z Vašich registrovaných emailových adres není správný a Vy jste změnil Vaše heslo, kontaktujte %1.
